Zamknij

Asystent Rodziny

Nr oferty: StPr/20/0345Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Juliana Tuwima 1, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: praca z rodzinami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Zawód:
    • Pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - wyksz. min, średnie o kierunku: pedagogika, psychologia, socjologia, nauka o rodzinie, praca socjalna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miastku
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Juliana Tuwima 1, 77-200 Miastko, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Magdalena Stankowiak
      Numer telefonu: 59-714-12-73
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      praca z rodzinami
      StPr/20/0345
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      opieka nad osobami z zaburzeniami psychicznymi
      StPr/20/0337
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020

      sprzatanie oraz dezynfekcja pomieszczeń
      StPr/20/0329
      data rozpoczęcia pracy od 18.05.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN