Zamknij
REKLAMA

Mila - pies znaleziony w worku na śmieci!

2019-09-12 19:41:53
REKLAMA

Szokujące odkrycie mieszkańców Miastka. Podczas nocnego powrotu ze Słupska, na postoju we wsi Dretyń, na przystanku autobusowym znaleźli czarny worek wypełniony odpadami. W środku coś się ruszało. Była godz. 1 w nocy 4 września. Jak się po chwili okazało, ktoś razem z odpadami zapakował do worka żywego szczeniaka!
- Worek prawdopodobnie został podrzucony krótko przed naszym przyjazdem. Piesek miał wiele szczęścia. Jeszcze chwila i udusiłby się w tym szczelnie zamkniętym, czarnym worku - mówi Rafał Śliwiński, jeden ze świadków.
Na miejsce wezwana została policja. W worku znaleziono m.in. dokumenty z nazwiskiem i adresem pewnego mieszkańca Dretynia. Czy to on jest sprawcą? Sprawa nie jest taka oczywista. Dlaczego? O tym w Gazecie Miasteckiej 17 września.
Aby mieć tzw. twarde dowody, potrzebne są zeznania świadków, którzy mogliby potwierdzić do kogo należał piesek. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail [email protected] lub w wiadomości prywatnej na naszym fanpage`u: https://www.facebook.com/gazetamiastecka/

Stowarzyszenie Buba buduje we wsi Obłęże (gm. Kępice) Centrum Adopcyjne dla Zwierząt. Pomóż im! Zbiórka pod adresem: https://zrzutka.pl/ce8pee

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz