Zamknij

Dodaj komentarz

Bank ma prośbę do swoich klientów. Nie lekceważ tego, bo zostaniesz z niczym

M.O. 17:31, 13.01.2021
Skomentuj Zdjęcie ilustracycjne. Fot.pixabay.com Zdjęcie ilustracycjne. Fot.pixabay.com

Klienci mBanku muszą liczyć się z przerwą w dostępie do usług banku. Instytucja finansowa zapowiedziała, kiedy należy spodziewać się utrudnień. 

- W najbliższy weekend, tj. z 16 na 17 stycznie br. przeprowadzimy prace techniczne. Oznacza to, że część naszych usług będzie niedostępna - czytamy w komunikacie banku. 

Z jakimi dokładnie utrudnieniami muszą się liczyć klienci?

W godzinach 02:00–07:30 nie będzie możliwości płatności kartą. Klienci, którzy w godzinach porannych będą chcieli zrobić zakupy muszą mieć przy sobie gotówkę. Tę będzie trzeba wypłacić jednak z wcześniej, bo w tych godzinach nie będą działały bankomaty. 

Nie będzie możliwe również wpłacenie pieniędzy na konto za pomocą wpłatomatu. 

To jednak nie koniec. 

Za zakupy w sieci również nie zapłacisz. Nie będzie działał serwis transakcyjny i aplikacja mobilna. Pomiędzy godziną 02:00–10:25 nie zalogujesz się na swoje konto za również pomocą internetu, a do 10:45 nie złożysz żadnego wniosku. 

W związku z tą sytuacją bank ma do swoich klientów prośbę. 

- Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę - apeluje mBank. 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

MAJĄ PLAN - reorganizacja oświaty

Kto remontował i dla kogo szkołę w Piaszczynie. Drodzy państwo włożono ogromne środki a teraz zamykać?dla kogo to robili? A może czas urząd Miasta odchudzić Zarząd Mienia ZEC Wodociągi itp.tam też uciekają środki

Xxx

15:39, 2025-10-26

KOZIEŁ - zatrudnienie bez konkursu

z wiadomym skutkim Miastko nie jest powiatem

Mieszkaniec

09:40, 2025-10-26

KOZIEŁ - zatrudnienie bez konkursu

Moja skarga nie dotyczyła sposobu zatrudnienia Pani Elżbiety Kozieł na stanowisku Dyrektora Wydziału, ani nie była skierowana przeciwko jakimkolwiek osobom. Wg dokumentów i wypowiedzi Pana Burmistrza, Pana Jana Gajo i Przewodniczącego Rady Pani Kozieł w okresie od czerwca 2024 r. do sierpnia 2024 r. była zatrudniona na zastępstwo Dyrektora Wydziału, czyli pełniła obowiązki nie zajmując tego stanowiska. Natomiast w dokumentach takich jak protokoły z kontroli i decyzjach administracyjnych podpisywała się i pieczętowała jako Dyrektor Wydziału. Może to być podstawą do unieważnienia wyżej wymienionych dokumentów ze szkodą dla stron i podmiotów postępowania, a więc mieszkańców gminy. Jeżeli komentatorzy uważają , że interes mieszkańców jest nieistotny to mogę wyrazić wyłącznie moje ubolewanie. Znamienne , że pomimo mojego wniosku (popartego przez Pana Zagaję) Komisja Rady później Rada nie zapoznała się z dokumentacją w tej sprawie !!!!!. Stąd później wątpliwości niektórych Radnych. Sprawa formy zatrudnienia jest sprawą drugorzędną jak również ewentualna odpowiedzialność decydentów. Istotny natomiast jest zakres obowiązków i stosowne upoważnienia, które nie zostały sprawdzone - wystarczy przesłuchać nagranie z posiedzenia Komisji. W sprawie Powiatu mogę wyłącznie przypomnieć, że decyzje w tej sprawie zapadały na szczeblu Rządowym: Burmistrz jak i Rada nie miała możliwości podjęcia decyzji, analogicznie jak obecnie w przypadku decyzji Kuratora w sprawie sieci szkół podstawowych w gminie. Odwrotnie jest w przypadku szpitala w Miastku gdzie decyzje w sprawie funkcjonowania i finansowania podejmuje wyłącznie Rada i Burmistrz - z wiadomym skutkiem.

Mirosław Hapka

07:00, 2025-10-26

MAJĄ PLAN - reorganizacja oświaty

Dwie szkoly w Miastku rozpedzic,a trojke zostawic? Dlaczego klasy 1-3 maja zostac w trojce? Skoro az 2 szkoly beda tylko dla klas 1-3, wobec tego w szkolach nr1 i nr2 niech również beda klasy 1-3 z trojki.,a trojke zostawic tylko i wyłącznie dla klas 4-8. Piaszczyna i Slosinko nie zapelnia miejsc.

Miastczanka

16:40, 2025-10-25

0%