Zamknij
REKLAMA

Czytelnicy donoszą: Miasteccy mistrzowie parkowania!

06:00, 05.11.2019 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Nasz Czytelnik jest zbulwersowany postępowaniem kierowcy busa na koszalińskich numerach rejestracyjnych. Następnego zdenerwował kierowca, który swój pojazd postawił na zakazie przy ul. Wybickiego.

- Ciekawe jak inwalida ma zaparkować? Właściciel poszedł sobie do pobliskiego kebaba - informuje autor zdjęcia wykonanego przy dworcu PKP.

Sprawę przekazaliśmy Straży Miejskiej wysyłając zdjęcie z widocznymi tablicami rejestracyjnymi, tak samo jak foto wykonane przy ul. Wybickiego.

UWAGA Czytelnicy! Kolejna Gazeta Miastecka ukaże się 12 listopada. Zrobiliśmy sobie krótką przerwę, a po powrocie… mamy dla Was niespodziankę ;)

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

D.D.

1 0

Jechałem chyba koło nich chwilę później, bo już siedzieli w środku i konsumowali kebaba.
A czemu czytelnik się oburza? Przeto takie akcje w Miastku to norma - parkowanie na zakazach, jednym autem na dwu miejscach, blokowanie innych aut. Wystarczy popatrzeć co dzieje się w sobotę przed niehandlową niedzielą pod marketami, szczególnie pod Polo i pod starą Biedronką. Czasem krew mnie zalewa na ludzką ignorancję, ale to w gruncie rzeczy tereny prywatne, którymi policja się nie interesuje. No chyba że parking jest cały pusty w nocy, albo w niedziele i ktoś trenuje poślizgi, to wtedy radiowóz zjawia się momentalnie. ;) 08:37, 05.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz