Zamknij
REKLAMA

Modernizacja na Ogrodowej - wymiana krawężników

19:50, 05.11.2019 | M.W.
REKLAMA
Skomentuj

Ta inwestycja zaskoczyła mieszkańców ulicy Ogrodowej. Ciężki sprzęt wjechał, aby wymienić krótki odcinek starych krawężników i na tym prace zostały zakończone. 

– Po raz pierwszy coś tak dziwnego widzę, żeby robić taki remont drogi. Sądziłem, że w końcu rozpoczęła się modernizacja naszej zaniedbanej ulicy, a okazało się, że poprzestali na wymianie kilkunastu krawężników. Można powiedzieć, że to modernizacja drogi w miasteckim stylu – komentuje mieszkaniec ulicy Ogrodowej.

[ZT]4912[/ZT]

Czytelnik wysłał nam zdjęcia dokumentujące jego zastrzeżenia. Faktycznie wyraźnie widać, że wymieniono tylko krawężniki przy starej drodze, nadającej się do kompleksowej naprawy. Jak informuje Zarząd Mienia Komunalnego, na większy remont na razie nie ma żadnych szans.

– Krawężniki w tym miejscu zostały wymienione na wniosek właścicielki jednej z posesji, która była zalewana. Odwodnienia tam nie było i faktycznie posesja ta była zalewana wodami opadowymi, więc trzeba było znaleźć jakieś rozwiązanie – mówi dyrektor Jerzy Dolny.

Podkreśla, że inwestycja ta została wykonana na wniosek właścicielki posesji. W innym miejscu na ulicy Ogrodowej krawężniki z kolei mają być obniżone na wniosek innego właściciela. To doraźne roboty remontowe, które z modernizacją tej drogi nie mają nic wspólnego. Na to mieszkańcy będą musieli poczekać, bo radni nie przewidzieli na razie w budżecie pieniędzy na takie roboty. Jeśli taka inwestycja dojdzie do skutku, to na pewno wówczas przewidziana zostanie też budowa kompleksowego odwodnienia drogi.

[ALERT]1572979578752[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© miastko24.pl | Prawa zastrzeżone