Zamknij
REKLAMA

Mimo ograniczeń wracają odwiedziny chorych w miasteckim szpitalu!

09:08, 12.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Od dzisiaj w Szpitalu Miejskim w Miastu będzie można znowu odwiedzać pacjentów. Niestety walka z koronawirusem jeszcze się nie skończyła i muszą obowiązywać pewne ograniczenia. W związku z tym szpital przedstawił szczegółowe wytyczne pozwalające na odwiedziny chorych. 

- Widok osób bliskich przy łóżku chorego zawsze nas cieszył i był to ten element szpitalnego rytuału, którego niezmiernie nam brakowało - mówi dyrekcja szpitala.

W tygodniu chorych będzie można odwiedzać w godzinach 15:00 - 17:00, a w weekendy 13:00 - 16:00. W przypadku Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w dni powszednie oraz wolne od pracy odwiedziny odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu z lekarzem dyżurnym. Niestety wizyty mogą trwać maksymalnie 15 minut, a przy pacjencie może przebywać jedna osoba odwiedzająca. 

- Obowiązuje zakaz odwiedzin przez osoby cierpiące na choroby zakaźne oraz infekcje wirusowe dróg oddechowych, a w sali chorych, oprócz pacjentów, będą mogły przebywać jednoczasowo maksymalnie dwie osoby odwiedzające, z zaleceniem zachowania dystansu min 1,5 m - informuje szpital.

Szpital przypomina również, aby przed wejściem/wyjściem z sali pacjenta, jak również po zakończeniu odwiedzin w oddziale należy zdezynfekować ręce. W trakcie przebywania w całym obiekcie szpitalnym, w tym w salach szpitalnych, w których przebywają pacjenci, obowiązuje maseczka na twarzy.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

petent petent

2 0

No wspaniała wiadomość, ale to już wiemy z tv. A kiedy dowiemy się ile pieniędzy rocznie wydaje UMiG Miastko na pensje ze wszystkimi dodatkami swoich urzędników? Tego jeszcze nigdzie nie publikowano. 16:47, 12.07.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

KarolKarol

0 0

Na pewno wciąż za mało jak w każdym zakładzie. 12:51, 13.07.2021


JaJa

0 1

Ile ty zarabiasz? Tak boli cię że ktoś ma więcej?
Swiata nie zmienisz dzięki informacji o ich zarobkach.
Co ci da ta wiadomość?
Ludzie są dziwni, wśród nich ty 17:08, 13.07.2021


REKLAMA
0%