Zamknij
REKLAMA

70. urodziny Bolesława Prondzińskiego. Wśród gości LECH WAŁĘSA!

10:53, 13.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Bolesław Prondziński to biznesmen dobrze znany mieszkańcom naszego regionu. Od 1994 roku jest właścicielem firmy Ex-Pro, która zajmuje się produkcją drewnianej galanterii ogrodowej i międzynarodowym transportem drewna. Firma zatrudnia kilkaset osób. Wczoraj przedsiębiorca obchodził 70. urodziny. W wydarzeniu wzięli udział były Prezydent RP - Lech Wałęsa oraz Orkiestra Dęta z Zapcenia. 

Bolesław Prondziński od lat angażuje się w życie lokalnej społeczności. Kilka lat temu sfinansował powstanie fontanny w Piaszczynie, a w ubiegłym roku wraz z pracownikami przywiózł, zmontował i przekazał Szpitalowi Miejskiemu w Miastku zestaw mebli biurowych. Aktywnie wspierał placówkę podczas pierwszych fali COVID-19. 

Przed świętami Bożego Narodzenia Bolesław Prondziński sfinansował także zakup i montaż nowoczesnej zautomatyzowanej bramy garażowej dla OSP Piaszczyna. 

- Dziękujemy za docenienie naszych starań w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Niewątpliwie automatyka do nowoczesnej bramy pozwoli nam na skrócenie czasu wyjazdu do zdarzeń oraz polepszy warunki pracy strażaków. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy - mówią strażacy z OSP Piaszczyna. 

Przedsiębiorcy życzymy wszystkiego najlepszego i wielu aktywnych lat w zdrowiu i szczęściu. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

TWTW

21 4

Bolek przyjechał do Bolka 😉 11:53, 13.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PinioPinio

2 0

Bolek do Bolka ,pleść farmazony ,100% prawda 21:26, 16.01.2022


Szeeechter inny Szeeechter inny

8 0

Z tego co ten noblysta
Z Bożej łaski klepał jest biedakiem stąd pytanie ile ów bezmestmen dał mu kasiory za przyjazd? będzie miał w sam raz na kupony
totka wszak jest specem od wygrywania... 20:51, 13.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stary komunista.Stary komunista.

3 0

Mało kto pamięta ja Bolek Prądzyński był w partii. Mało kto pamięta jak przekręcił ludzi w kołchozie w Wałdowie i stworzył prywatny folwark. Mało kto pamięta jak poprzekręcał wspólników. No tak Bolek, Bolka wart.Tylko zabrakło pasibrzuchów z kleru z którymi się wcześniej bratali.Dla czego nie ma tam biskópów ? 01:19, 18.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%