Zamknij
REKLAMA

Wędkarski RAJ u Wojtka i Maćka. Już w sobotę 20.08 WIELKIE OTWARCIE!

16.36, 19.08.2022 M.W.
Skomentuj Wojciech Ulaszewski i Maciej Ziemlecki zapraszają do nowego salonu wędkarskiego
REKLAMA

Największy salon wędkarski w regionie otworzy się w sobotę 20 sierpnia przy ulicy gen. Maczka 10 w Miastku, w dawnej mleczarni, na pierwszym piętrze. Na prawie 200 m2 można będzie znaleźć różnego rodzaju sprzęt, w tym wiele nowości. Ceny są niskie. Można też liczyć na niespodzianki, o których za chwilę napiszemy, a także na dobre rady, bo sklep prowadzą wędkarze z powołania. Są to uczestnik Mistrzostw Polski, Wojciech Ulaszewski i Maciej Ziemlewski. Razem prowadzą “Salon Wędkarski WM”. 

- Z nowościami sprzętowymi jesteśmy na bieżąco i są one u nas dostępne, a we wrześniu wyjeżdżamy na pokazy najnowszego sprzętu, który również będzie u nas w sklepie - mówi Maciej Ziemlewski .

Obaj podkreślają, że mają produkty markowe, cenowo dostępne dla każdego. Warto podkreślić, że mają duże ilości sprzętu potrzebnego szczególnie na zawodach wędkarskich, w tym np. robaki na zamówienie, pudełka, markowe zanęty, a dla wszystkich zapominalskich przed sklepem będzie specjalna skrzynka, otwierana zdalnie telefonem. 

- Wielokrotnie, jako wędkarz, spotykałem się z taką sytuacją, że np. w sobotę po pracy postanowiłem iść na ryby, ale wszystkie sklepy były zamknięte. Z uwagi na takie sytuacje w naszym sklepie wprowadzimy nowy system. Będzie można pod wskazany numer telefonu zamówić konkretny sprzęt, np. w sobotę rano, aby po południu odebrać go bezpośrednio ze skrytki. Dostępna będzie tam możliwość dokonania bezpośredniej płatności. To taka skrzynka dla spóźnialskich - tłumaczy Ulaszewski. 

Dzięki temu, np. będąc w pracy, będzie można zrobić wędkarskie zakupy po pracy, odebrać sprzęt i spokojnie pojechać na ryby ze świeżą zanętą czy też ze świeżymi robakami. 

Ulaszewski i Ziemlecki to nie są nowicjusze. Ten pierwszy dostał się do Grand Prix Polski. 

- Jestem w cyklu Grand Prix Polski, a we wrześniu mam start w Mistrzostwach Polski, w wędkarstwie feederowym na jeziorze Rosnowo - opowiada Ulaszewski. 

Ziemlewski ryby łowi od dziecka. Specjalizuje się w spinningu, więc obaj świetnie się uzupełniają, jeśli chodzi o dobre rady dla klientów.

Otwarcie sklepu odbędzie się w sobotę 20 sierpnia. To też początek lojalnościowej zabawy dla klientów. Wystarczy zrobić zakupy za 100 zł i zostawić paragon ze swoimi danymi osobowymi. Raz na 2 miesiące odbędzie się publiczne losowanie zwycięzców z naprawdę wartościowymi nagrodami do wygrania. Oczywiście im większa ilość wrzuconych paragonów, tym większa szansa na wygranie. Łączna pula nagród to kilka tysięcy złotych. 

- Zapraszamy na otwarcie naszego sklepu w sobotę 20 sierpnia. Już od godz. 10:00 na placu przed sklepem grill, słodki poczęstunek i wiele atrakcji dla każdego - mówi Wojciech Ulaszewski. 

Warto podkreślić, że wkrótce w ofercie będą też mieć własne gliny. To sprzęt potrzebny do wprowadzania robactwa do łowiska. Są gliny rozpraszające, ciężkie czy ziemia bełchatowska. Ulaszewski jest specjalistą w samodzielnym tworzeniu takich glin. W przyszłości chce on wprowadzić też własne zanęty.

[ZT]8031[/ZT]

AKTUALNE INFORMACJE w papierowej Gazecie Miasteckiej

Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

Wojtek. Wojtek.

9 0

Mam nadziej że Heniek nie będzie się wtrącać,w ten biznes. Trzymam kciuki, super pomysł. Pozdrawiam Wojtek. 🙂 19:07, 19.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HiszpankaHiszpanka

10 0

Pierwsza pozytywna wiadomość od dawna. Powodzenia Panowie! 08:56, 20.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ReebokReebok

6 2

Romuny i Wiktory zbankrutuj0!!! 11:52, 20.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Adaś Adaś

4 0

Rumun 5 nocy nie spał jak się dowiedział o nowym sklepie wędkarskim w Miastku ale on nie jest z Miastka więc niech poluzuję gumę w majtach ! 22:59, 20.08.2022


JaninaJanina

6 1

Powodzonka Panowie 15:27, 20.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%