Zamknij
REKLAMA

Spowodował wypadek i UCIEKŁ nie udzielając pomocy!

20.26, 16.10.2022 M.W. Aktualizacja: 20.29, 16.10.2022
Skomentuj FOT. CZYTELNIK
REKLAMA

Niebezpieczna sytuacja na drodze krajowej nr 20, ok. 5 km za Miastkiem w stronę Bytowa. Kobieta prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy, który spowodował kolizję i uciekł. Nie udzielił pomocy.  

Do zdarzenia doszło w sobotni poranek. Jak relacjonuje zgłaszająca, samochodem w kierunku Gdańska jechał jej brat. 

- Około godziny 9:45-55 zdecydował się wyprzedzać na zakręcie wyjeżdżając czołowo wprost na samochód, który prowadził mój brat. Ratując swoje życie musiał uciekać na pobocze. Skutki tego zdarzenia widać na zdjęciach - napisała. - Gdyby ktoś jakimś cudem posiadał jakiekolwiek informacje, nagrania z wideorejestratora proszę o kontakt, odwdzięczę się i zapewniam anonimowość.

Najgorsze jest to, że nawet się nie zatrzymał! Nie sprawdził czy kierowca żyje! Ile osób było w środku?! NIE UDZIELIŁ POMOCY! 

- Dziękuję wszystkim kierowcom, którzy pomogli mu wydostać się z auta, które jechało odebrać mnie z lotniska. Mój brat żyje i wszystko z nim dobrze, ale nie mam pojęcia jak Ty dzisiaj położysz się spać!

Informacje można przekazywać na adres [email protected] Liczymy, że w taki sposób uda się ustalić tego “mistrza kierownicy”. 

[ZT]7114[/ZT]

AKTUALNE INFORMACJE w papierowej Gazecie Miasteckiej

Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

(M.W.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

młody młody

3 1

niech młody powie jak było naprawdę 21:22, 16.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%