Zamknij
REKLAMA

Działka w Miłocicach wystawiona za 6 MILIONÓW! Czy powstanie luksusowe SPA?

14:05, 17.02.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Firma Partnerzy Nieruchomości Sp. z o.o. wystawiła na sprzedaż działkę z projektem Osady SPA w Miłocicach o powierzchni 11 hektarów. Cena wywoławcza to aż 6 milionów złotych. Czy znajdą się chętni na wybudowanie rekreacyjnego SPA? Czy inwestycja tego typu ma szansę w naszym regionie?

Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 20 na trasie Biały Bór/Miastko. Na działce znajdują się zarybiony staw ok. 1 hektara z wyspą, a także budynek o pow. 900 m2 w stanie surowym, budynek gospodarczy, wiata i całoroczny domek drewniany. Do działki przyłączony jest prąd (transformator 120kW), w pobliżu jest możliwość podłączenia do kanalizacji, gazociągu i wodociągu.

- Inwestycja jest położona na trasie Miastko-Szczecinek z zezwoleniem na budowę zajazdu, motelu oraz całej infrastruktury turystyczno-noclegowej. Wioska w autentycznym średniowiecznym stylu tj. około 10 domków hotelowych, stajnia na 10-20 koni, boiska, korty do tenisa itp. Na działce jest również wykonany akwen wodny w kształcie rzeki z własną wyspą. Akwen ten jest połączony śluzami z przepływającą nieopodal rzeczką. W niedalekiej okolicy znajdują się jeziora i piękne lasy - zachęcają sprzedawcy.

Co ważne działka posiada warunki zabudowy dla zamierzenia polegającego na budowie wielofunkcyjnego obiektu rolno-turystycznego. Jeśli znajdzie się inwestor - bardzo możliwe, że w naszym otoczeniu powstanie ciekawe miejsce rekreacyjne, a kto wie - być może i nowy dom weselny. Co myślicie o takiej inwestycji w pobliżu Miastka?

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

gośćgość

1 0

super 14:39, 17.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bezrobotnybezrobotny

3 1

6 mln zł niby za co. Właścicielowi nie wypalił pomysł. Od 15 lat straszydło niszczeje. A ten opis to chyba ze snu. Jaki staw, jakie śluzy. Mokry sen właściciela. Powodzenia w szukaniu jeleni. 14:42, 17.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomyTomy

3 0

6mln za duzo, a spa najlepsza jest gdzies nad duza woda. 15:50, 17.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Byłem nawet w BudapeByłem nawet w Budape

6 0

Myślę, że to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. 😄 Już mieliśmy mieć wyciąg narciarski, muszlę koncertową i skatepark na Kaczym Dołku oraz Centrum Usług Społecznych na Stolarskiej, które tak pięknie prezentowały się na papierze. Inwestorów z Chin załatwionych przez Ramiona, średniowieczną osadę, która przyciągnie tłumy turystów... Teraz jeszcze tor motocrossowy na piachu, ścieżkę rowerową z Rosji do Niemiec i centrum spa. Fiu fiu, jak pięknie się to nasze Miastko rozwija ...szkoda, że tylko w Gazecie Miasteckiej.
17:25, 17.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Srały muskiSrały muski

2 0

*%#)!& ( cyt. z p. aktorki co ma teatr ) bedzie wiosna, bedzie lepiej trowa rosła. Ajam mam działkę i sprzedam na te SPA za 3 mln. 08:27, 18.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%