Zamknij
REKLAMA

Brązowy medal dla miasteckiego zapaśnika na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

13:41, 23.03.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W Poznaniu w dniach 19-21 marzec na trzech matach zapaśniczych rozegrały się równocześnie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (do lat 23) oraz Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 20) w zapasach w stylu klasycznym. Zapaśniczy Klub Sportowy Miastko reprezentował Paweł Zabłocki, który w grupie wiekowej młodzieżowców wywalczył brązowy medal w kategorii wagowej do 87 kg. 

Paweł przegrał tylko jedną walkę o wejście do finału z zawodnikiem AZS AWF Warszawa Jakubem Antoszewskim. W walce o brązowy medal pokonał Omika Shengelia przez położenie na łopatki. W klasyfikacji klubowej ZKS Miastko zajął 12 miejsce na 22 startujące kluby - relacjonuje trener, Kazimierz Wanke. 

Wychowankowie ZKS Miastko również dzielenie radzili sobie na matach w Poznaniu. W młodzieżowcach srebrny medal wywalczył Hubert Rudnik w kategorii wagowej do 97 kg. W juniorach srebrny medal wywalczył Kacper Karaśkiewicz w kategorii wagowej do 55 kg. 12 marca natomiast w Białogardzie w Międzynarodowym Turnieju zapaśniczym juniorek srebrny medal wywalczyła Agata Kazimierczak w kategorii wagowej do 53 kg.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%