Zamknij
REKLAMA

Kolejne sukcesy miasteckiego "Lednika"

08.55, 15.11.2022 D.W. Aktualizacja: 08.56, 15.11.2022
Skomentuj fot. MKS Lednik
REKLAMA

W minioną sobotę w Sianowie rozegrano Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych w Badmintonie. W turnieju wzięło udział 84 zawodników z klubów z całej Polski. Nasz region reprezentowali zawodnicy Miasteckiego Klubu Badmintona „Lednik” - Milena Bublewicz, Martyna Cybulska, Wiktor Wyka i Hubert Gruba.

- Tym razem naszemu zawodnikowi - Hubertowi Grubie - udało się wywalczyć dwa najwyższe miejsca na podium. Złoto zdobył w grze pojedynczej i w grze podwójnej w parze z Adamem Fikusem z UKS „Bliza” Władysławowo - komentuje Marcin Pietruszyński.

Bardzo dobrze wypadła także Milena Bublewicz, która zdobyła jeden srebrny medal oraz dwa brązowe. Pierwszy brąz w grze pojedynczej, a drugi w grze mieszanej z Pawłem Oberzigiem z UKS „Bliza” Władysławowo. Srebrny medal wywalczyła w grze podwójnej kobiet wspólnie z Martyną Cybulską - która również reprezentowała miastecki klub.

Nieco szczęścia zabrakło Wiktorowi Wyce, który po wyjściu z grupy, musiał się zmierzyć z czołówką turniejową, zajmując ostatecznie miejsce piąte w grze pojedynczej oraz piąte w grze mieszanej z Martyną Cybulską. Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrej formy i życzymy dalszych sukcesów. 

[ZT]8551[/ZT]

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%