Zamknij
REKLAMA

SAMOZAPŁON ciągnika w Suchorzu! Straty? Prawie 100 tysięcy zlotych!

14:04, 20.05.2022 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Wczorajszego wieczora w miejscowości Suchorze doszło samoczynnego zapłonu ciągnika podczas prac rolnych. Akcja gaśnicza trwał ponad dwie godziny. W gaszeniu maszyny uczestniczyły dwie jednostki OSP Trzebielino i Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Miastka. 

Wczoraj około godz. 18:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Bytowie otrzymało informacje o pożarze ciągnika w Suchorzu. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy gaśnicze. W akcji brało udział 12 strażaków. Gaszenie ciągnika trwało ponad 2 godziny.

- Wartość zniszczonego sprzętu to ok. 90 tysięcy złotych. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie został ranny. Prawdopodobną przyczyną pożaru był samozapłon silnika podczas prac rolnych - informują służby mundurowe.

Na miejscu obecna była także Straż Leśna. Mimo suszy pożar udało się szybko opanować i zapobiec jego rozprzestrzenieniu. 

 KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Jo 4Jo 4

0 0

... BUAHAHAHAH BUAHAHAHAHAHHAHA 18:33, 20.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%