Zamknij
REKLAMA

Jechał z WYBITĄ szybą. Był pijany i POSZUKIWANY!

13.30, 13.09.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Najbliższe osiem miesięcy spędzi za kratkami 35-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego. Mężczyzna był poszukiwany i nietrzeźwy, a wpadł, bo jechał z wybitą tylną szybą. Choć próbował oszukać policjantów podając fałszywe dane, nie uniknie odsiadki i odpowiedzialności za wszystkie przewinienia.

Policjanci patrolując Miastko zauważyli kierowcę, który prowadził Audi pomimo wybitej tylnej szyby. Natychmiast pojechali za pojazdem, lecz po wydaniu sygnałów do zatrzymania kierowca je zlekceważył. Dopiero po krótkim pościgu mężczyzna zatrzymał samochód, którym kierował 35-latek. Mundurowi podczas rozmowy wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie wykazało, że ma on promil alkoholu w organizmie.

- Kierowca Audi w czasie kontroli nie miał przy sobie żadnych dokumentów i próbował oszukać policjantów, podając się za zupełnie inną osobę. Funkcjonariusze porównując w systemie zdjęcia obu mężczyzn dostrzegli jednak dużą różnicę. 35-latek po przewiezieniu na komisariat podał jednak swoje prawdziwe dane. Okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto jest poszukiwany do odbycia kary ponad 8 miesięcy pozbawienia wolności - relacjonuje st. sierż. Dawid Łaszcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Mężczyzna został przewieziony do aresztu, gdzie rozpoczął już odbywać zasądzoną wcześniej karę. Teraz dodatkowo odpowie za kierowanie pojazdem bez uprawnień, niezatrzymanie się do kontroli, jazdę w stanie nietrzeźwości i wprowadzenie policjantów w błąd.

[ZT]8290[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%