Zamknij
REKLAMA

Bytowscy i miasteccy policjanci przyłączyli się do #GaszynChallenge [WIDEO]

16:09, 15.06.2020 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy i miasteccy policjanci przyłączyli się do akcji zapoczątkowanej przez strażaków ochotników z Gaszyna #GaszynChallenge, która swoim zasięgiem już rozprzestrzeniła się na terenie całej Polski. Zasady są bardzo proste, nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz dzieci chorych na SMA lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Do wykonania zadania bytowskich policjantów nominowały 2 instytucje: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie oraz Komisariat Policji w Miastku. Miasteccy mundurowi zadanie wykonali w miniony piątek po nominacji strażaków ochotników z Wałdowa.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, na czele z kom. Mariuszem Grabowskim zastępcą komendanta bytowskiej jednostki Policji przyjęli wyzwanie i dzisiaj rano przystąpili do zadania. Przed budynkiem komendy wykonali wspólnie 10 pompek.

Wsparcie finansowe zostanie przekazane na leczenie 5-miesięcznej Zosi, podopiecznej fundacji siepomaga.pl. 

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

Bytowscy mundurowi do wykonania zadania nominowali Starostwo Powiatowe w Bytowie, Urząd Miejski w Bytowie oraz Komendę Powiatową Policji w Kościerzynie.

Już dziś dołącz do akcji #GaszynChellenge i pomóż chorym dzieciom. One potrzebują naszego wsparcia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Adam W Adam W

1 1

Boże widzisz i grzmisz ! Lepsze to niż klękanie przed murzynami 😀 19:08, 15.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA