Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Dodaj komentarz

Węgorzynko. Pożar wędzarni u lokalnego producenta wędlin [WIDEO]

D.R. 13:38, 11.11.2020
6

Do poważnego pożaru doszło dzisiaj ( środa 11 listopada) u lokalnego producenta wędlin w Węgorzynku. Najprawdopodobniej zapaliła się wędzarnia. W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów straży pożarnej.  

Więcej szczegółów akcji gaśniczej we wtorkowym wydaniu  (17 listopada) „Gazety Miasteckiej”

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

scooterscooter

0 2

how much is the fish ..... nanananannanaaaaaaa

15:24, 11.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

IbaIba

0 1

?

16:13, 11.11.2020

ablabl

0 1

!

17:30, 11.11.2020

abla blaaa blablalaabla blaaa blablala

0 1

18:24, 11.11.2020

BaleBale

0 0

vincent?

08:49, 13.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

thepiratebay33.orgthepiratebay33.org

0 0

poncki ?

13:36, 13.11.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Dentysta z Miastka wyłudził z NFZ ponad 1,2 mln zł

NFZ ile nakradł i jakoś nie lądują w sądzie

Ola Ola

06:09, 2025-12-07

WYWIAD. Radny Zagaja OSTRZEGA: Miastko TONIE!

Czas na naprawdę zmiany potrzebne inwestycje

Xxx

20:43, 2025-12-06

WYWIAD. Radny Zagaja OSTRZEGA: Miastko TONIE!

Radny Zagaja opowiada wierutne bzdury, z resztą nie pierwszy raz. Zwykłe populistyczne hasła. Na większości sesji jest kompletnie nie przygotowany, a to co mówi to są tylko i wyłącznie dobrze brzmiące hasła. Oglądam każdą sesję więc wiem co mówię. Zachowuje się tak jak by nas żadne prawo nie obowiązywało. Jedyne z czym się zgadzam to że w latach 90 i później oddaliśmy wszystkie nasze atuty, a już rządy R.R. to jest kompletna katastrofa. Zaprzepaściliśmy wszystkie dostępne możliwości. Reorganizacja szkół powinna być zrobiona jak gimnazja likwidowano, ale po co? Lobby nauczycielskie było ważniejsze. Dzisiaj jesteśmy w czarnej dupie. O rządach D.K. i W.Z. nie wspominam bo tyła katastrofa.

Miastko

10:40, 2025-12-06

WYWIAD. Radny Zagaja OSTRZEGA: Miastko TONIE!

Przecież Ci ludzie nie mają godności.Motłoch dał się nabrać że jak Zajsta wygonią to Miastko będzie płynąć mlekiem i miodem. I co? I gdzie ten dobrobyt?Co zrobiliście ze szpitalem?! Gdzie Smietana??Gdzie Drożdż?Gdzie jest Kiempa i jej wyznawcy i obrońcy. Tej Szukalskiej to się nie da słuchać, hejterka teraz odwraca kota ogonem a przyczyniła się w ogromnej mierze do upadku szpitala .Gdzie Ci krzykacze Jawory?? Prawie dałam się przekonać że może Zajst był złym wyborów ale teraz widzę jak Miastko zamieniło siekierkę na kijek.Jak szpital upadnie to trzeba iść pod urząd

Wera

10:12, 2025-12-06

0%