Zamknij
REKLAMA

Nie chciał założyć maseczki. Okazało się, że jest poszukiwany!

11:54, 26.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci w Miastku podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką. W trakcie legitymowania okazało się, że 39-letni mężczyzna jest poszukiwany do odbycia roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Mundurowi przypominają o obowiązku stosowania się do obostrzeń związanych z epidemią COVID-19.

Policjanci z Komisariatu Policji w Miastku w piątek w godzinach wieczornych w Miastku podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. W trakcie legitymowania okazało się, że 39-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczecinie celem odbycia roku pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali mieszkańca Miastka, który noc spędził w policyjnym areszcie. Za niestosowanie się do obowiązujących zasad i ograniczeń w walce z koronawirusem mężczyzna został ukarany mandatem.

Policjanci przypominają, że samodyscyplina, świadomość zagrożenia i dbanie o zdrowie swoje i najbliższych jest teraz najważniejsze. Za niestosowania się do obowiązku zasłaniania nosa oraz ust, osoba może zostać ukarana mandatem, funkcjonariusze mogą również skierować do sądu wniosek o ukaranie.

Bytowscy policjanci apelują o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

 
 

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%