Zamknij
REKLAMA

ZAMACH na sędziego z Miastka! Policja ARESZTOWAŁA dwóch mężczyzn!

10:53, 23.12.2021 | P.K.
Skomentuj KPP Bytów
REKLAMA

W poniedziałek przed godziną trzecią policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze wiaty ogrodowej oraz uszkodzeniu szyby najprawdopodobniej w wyniku strzałów z broni. Dzięki intensywnej pracy śledczych zatrzymani zostali dwaj mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Trafili oni do policyjnego aresztu. Wobec 36-latka i 44-latka sąd zastosował tymczasowe aresztowane na okres 1 miesiąca. Za usiłowanie zabójstwa oraz spowodowanie niebezpieczeństwa pożaru zagrażającego mieniu w wielkim rozmiarach może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dyżurny Komisariatu Policji w Miastku w poniedziałek przed godziną trzecią otrzymał zgłoszenie o pożarze wiaty ogrodzeniowej. W domu, w którym przebywały trzy osoby najprawdopodobniej w wyniku strzałów z broni, uszkodzona została szyba w oknie.

- Czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora wykonywali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, policjant z psem tropiącym z KPP w Chojnicach oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Dzięki intensywnej pracy śledczych zatrzymani zostali dwaj mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Trafili oni do policyjnego aresztu i zostali przesłuchani - mówi sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Sąd wobec 36-latka i 44-latka zastosował tymczasowe aresztowane na okres 1 miesiąca. Za usiłowanie zabójstwa oraz spowodowanie niebezpieczeństwa pożaru zagrażającego mieniu w wielkim rozmiarach może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

 Ku Klux Klan Ku Klux Klan

5 1

we to jak 1 m-c aresztu to pewnie tyl;ko godziny do odrobienia dostanie buahahaha 22:02, 25.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KKKKKK

0 0

Tantra 16:35, 27.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Borzytuchom-BytówBorzytuchom-Bytów

0 0

Wypadek na trasie Borzytuchom-Bytów. Mundurowi apelują o ostrożność! 21:05, 27.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%