Zamknij
REKLAMA

Solidny, miły i energiczny Zespół PZU z Miastka

23:33, 23.11.2021 | .
Daniel Chmielewski zaprasza do Oddziału PZU w Miastku przy ul. Mickiewicza 10

Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny, wesoły - takiego go znamy. To Daniel Chmielewski, dyrektor Oddziału PZU w Miastku. Być może nie wszyscy wiedzą, że Daniel to osoba, która najlepiej zadba o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo finansowe. W placówce przez niego zarządzanej przy ul. Mickiewicza 10 możesz liczyć na fachową poradę w doborze najkorzystniejszej dla siebie oferty ubezpieczeniowej.

- Jesteśmy wykwalifikowanym, pełnym energii zespołem, łączącym w swym działaniu doświadczenie, praktykę oraz otwartość. Możecie liczyć na profesjonalną obsługę w pełnym znaczeniu tego słowa - zaznacza Daniel Chmielewski.

On i jego sympatyczny zespół pomagają klientom nawet w najtrudniejszych sprawach, zarówno jeśli chodzi o dobór oferty, jak również podczas obsługi wynikającej z bieżącej współpracy przy zawieraniu i realizacji umów.

- Naszą pracę i podejście do odwiedzających nas osób cechuje przede wszystkim empatia i zrozumienie. Jesteśmy dumni, że zawsze możemy proponować przyjazne rozwiązania z szerokiego wachlarza produktów życiowych i majątkowych, które mamy w ofercie. Naszym priorytetem było, jest i będzie takie działanie, by żaden klient nie pozostał sam z nurtującymi go pytaniami, obawami czy wątpliwościami - podkreśla dyrektor Oddziału PZU.

Klienci odwiedzający oddział często poruszają kwestie ochrony zdrowia i trudności z jakimi borykają się, chcąc umówić wizytę do lekarzy specjalistów. W dzisiejszych czasach szybki dostęp do lekarza i badań diagnostycznych to absolutna podstawa, aby czuć się bezpiecznie i komfortowo.

- To pokazuje, że warto zainwestować w dodatkowe ubezpieczenie i mieć dostęp do prywatnej opieki medycznej. PZU ma w swojej ofercie różne rozwiązania, które klient może dopasować do swoich potrzeb - informuje dyrektor Chmielewski. - W ramach oferty grupowej możemy zaproponować pracodawcom ubezpieczenia zdrowotne dla pracowników i ich rodzin. Takie ubezpieczenie zapewnia m.in. szybki dostęp do badań diagnostycznych, wizyty u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i konsultacje specjalistyczne bez czekania w długich kolejkach. Mamy również propozycje dla klientów indywidualnych. W ramach jednej polisy na życie osoba ubezpieczona może zapewnić dostęp do leczenia nie tylko sobie, lecz także małżonkowi lub partnerowi.

Ubezpieczenie zdrowotne w PZU zapewnia komfort szybkiego dostępu do konsultacji lekarskich oraz badań diagnostycznych. Na wizytę u internisty, pediatry i lekarza rodzinnego czekamy maksymalnie 48 godzin, a na konsultacje specjalistyczne najwyżej 5 dni roboczych. Do dyspozycji mamy blisko 2200 placówek medycznych, w tym ponad 130 placówek własnych PZU Zdrowie.

- Cały nasz zespół to ludzie z pasją, służący radą i wszelką pomocą. Prywatnie łączy nas przyjaźń i wspólne zainteresowania. To właśnie pasje oraz wzajemna sympatia dają nam tyle energii do działania oraz budują pozytywną atmosferę w naszym oddziale. Nasz klient zawsze czuje się u nas komfortowo i nie musi oczekiwać na obsługę w niekończących się kolejkach - podkreśla Daniel Chmielewski.

Proponuje on klientom kilka możliwości kontaktu i nawiązania współpracy. Można umówić się na spotkanie w Oddziale przy ul. Mickiewicza 10, ale istnieje także możliwość dojazdu do klienta. Pracownicy oddziału dają także możliwość zawarcia ubezpieczenia w sposób zdalny – drogą elektroniczną, choć uznają tę metodę za alternatywną.

- Naszym zdaniem najistotniejszy jest bezpośredni kontakt z klientem i wymiana informacji, jako gwarant dostosowania naszej oferty do indywidualnych potrzeb - podkreśla Chmielewski. - Jeśli pragniecie zapewnić sobie komfort spokojnego życia w niepewnych czasach, jeżeli chcecie się ubezpieczyć, ale nie wiecie, jak to zrobić i nie macie sprecyzowanych oczekiwań, nie powinniście się martwić – właśnie po to jesteśmy, aby Was wesprzeć i doradzić. Czekamy na Was w Oddziale PZU Miastko.

Zapraszamy do Oddziału PZU przy ulicy Mickiewicza 10 w Miastku.

Godziny pracy oddziału: 8:00–16:00 (pn.–pt.)

miastko.oddzialpzu.pl

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%