Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:07, 29.01.2023
31 marca 2022 można uznać za przysłowiowy dzień zagłady, jaki uderzył w polski rynek fotowoltaiki. Następnego dnia weszły w życie przepisy, które zmieniły system rozliczeń prosumenckich z istniejącego net-meteringu na nowy system net-billingu. Tej wielkiej zmianie towarzyszył chaos i nagonka medialna, wywołana przez instalatorów fotowoltaicznych i trolli internetowych, mająca na celu złapanie jak największej ilości klientów tuż przed końcem terminu obowiązywania starych przepisów. W tym celu została stworzona przerażająca wizja. Nowy system rozliczeń miał być skrajnie nieopłacalny. Od tego czasu minęło już 9 miesięcy i wiemy już z całą pewnością, że był to marketingowy przekręt, a nowy system rozliczeń opłaca się tak samo jak poprzedni, a w wielu przypadkach nawet bardziej! 
17:28, 28.01.2023
W najbliższych miesiącach planowany jest wzrost cen surowców, a co za tym idzie kosztów ogrzewania. Stąd zainteresowanie alternatywnymi rodzajami ogrzewania, które mogą pozwolić w jak najmniejszym stopniu odczuć podwyżki cen. W wielu przypadkach, najtańsze ogrzewanie dla domu lub firmy to ogrzewanie elektryczne na podczerwień, które okazuje się porównywalne do pomp ciepła, a tańsze niż gaz czy inne rozwiązania. Co warto wiedzieć o ogrzewaniu na podczerwień i dlaczego warto się na nie zdecydować? Wyjaśniamy!
15:01, 25.01.2023
Wynajem mieszkania wiąże się z pewnymi formalnościami. Z reguły wystarczy zachować formę pisemną dokumentów, zgodną z przepisami. W niektórych przypadkach konieczna jest jednak wizyta w kancelarii. Wyjaśniamy, kiedy przy podpisywaniu umowy najmu powinien obecny być notariusz!
09:58, 25.01.2023
Usługa budowy stron internetowych - to nie jest produkt markowy więc w tym przypadku wszystkie reguły którymi się kierujemy podczas zakupu tego typu produktów po prostu nie mają szansy zadziałać tak jak tego oczekujemy.
00:00, 22.01.2023
Dodanie kominka do domu jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce poprawić atmosferę w swojej przestrzeni życiowej. Kominki są używane od wieków, oferując niezawodne źródło ciepła, naturalne światło i niezrównaną estetykę. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wkłady kominkowe opalane drewnem, zasilane gazem czy elektryczne, wszystkie zapewniają komfortowe ciepło i wnoszą klasyczną elegancję do każdego pomieszczenia.
REKLAMA
16:03, 19.01.2023
Adaptogeny, czyli nietoksyczne rośliny, które zwiększają odporność człowieka na sytuacje stresowe i zapewniają równowagę wewnętrzną (homeostazę), cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem. Właściwości tych ziół od wieków są wykorzystywane przez medycynę Dalekiego Wschodu, obecnie stosuje się je również w suplementach diety jako naturalne wsparcie organizmu. Królowa to mieszanka adaptogenów, która została opracowana przez firmę Mother`s Protect z myślą o zdrowiu kobiet. Jakie rośliny wchodzą w jej skład i jak wpływają na funkcje organizmu?
14:56, 19.01.2023
Odchudzanie to bez wątpienia jeden z najczęściej spotykanych celów treningowych, kiedy porozmawia się z osobami aktywnymi fizycznie. Bez względu na to, czy to na świeżym powietrzu, czy też na siłowni, wiele osób rozpoczynając swoją drogę z aktywnością fizyczną robi to po prostu z troski o swoje zdrowie, a to bardzo często wiąże się po prostu ze zrzuceniem kilku zbędnych kilogramów. Nie dziwi zatem fakt, że powstało wiele różnych suplementów diety i odżywek, które mają za zadanie wspomóc organizm w tym procesie. Jednymi z najbardziej skutecznych w tej materii są popularne spalacze tłuszczu, które mogą działać w różny sposób, jednak ich jedno zadanie jest niezmienne - doprowadzić do sytuacji, w których organizm podczas wykonywania ćwiczeń, spala więcej kalorii, niż bez stosowania spalacza tłuszczu. Nie jest to magiczna tabletka, która pozwoli zrzucić zbędne kilogramy, nie ruszając się z kanapy - warto to wyraźnie zaznaczyć już na samym początku. Jednak jak to wszystko możliwe?
09:19, 09.01.2023
Wraz z nadejściem zimy, wiele osób zastanawia się na zakupem odpowiednich butów zimowych. Stanowią one bowiem niezbędny element wyposażenia każdej garderoby, który powinien być przystosowany do wymagających warunków panujących na zewnątrz. Czym powinny charakteryzować się buty zimowe? Jak wybrać idealny model butów zimowych dla siebie? Wyjaśniamy!
22:32, 06.01.2023
Fotowoltaika jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla środowiska, ale także naszych portfeli. Osoby, które zdecydowały się na założenie instalacji fotowoltaicznej, przez lata mogą regularnie cieszyć się oszczędnościami. Sprawdzamy, ile realnie można zaoszczędzić na fotowoltaice oraz jak dobrać moc instalacji względem zużycia prądu!
11:23, 22.12.2022
Kiedy pojawia się noworodek w rodzinie, wszyscy członkowie są wniebowzięci. Wszyscy chcą dostarczyć dziecku jak najlepszych zabawek. Jednym z najlepszych wyborów są zabawki drewniane, które są zarówno bezpieczne, jak i wytrzymałe. Takie zabawki są idealne dla noworodków, ponieważ są one wyjątkowo bezpieczne dla niemowląt.
REKLAMA
09:46, 22.12.2022
Doradcy kredytowi są odpowiedzialni za udzielanie porad finansowych osobom, które chcą pożyczyć pieniądze. Pomogą im znaleźć najlepsze opcje kredytu, czy to gotówkowego, czy hipotecznego.
00:00, 15.12.2022
Każdy lubi dostawać prezenty. Nieistotne ile ma się lat, czy jest się dzieckiem czy osobą dorosłą. Co kupić, by zaskoczyć drugą osobę? Ta propozycja ma swoich wielbicieli na całym świecie.
00:00, 05.12.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
00:00, 01.12.2022
Każdy może kupić dzieło sztuki i powiesić je na ścianie, ale aby być naprawdę zadowolonym i odnoszącym sukcesy kolekcjonerem, należy znać kilka zasad. Kupowanie sztuki we właściwy sposób może wywrzeć duży wpływ na twoje życie, zarówno pod względem estetycznym, jak i jako inwestycja. Jest wielu kolekcjonerów, których intencją przy zakupie dzieł sztuki jest zbudowanie kolekcji, której wartość wzrośnie, gdy artysta zyska rozgłos.
08:38, 30.11.2022
Trójmiasto jest regionem o jednym z najwyższych potencjałów inwestycyjnych w kraju – świadczy o tym duży udział kapitału krajowego i zagranicznego w segmencie nieruchomości mieszkaniowych. Walory regionu są oczywiste: dostęp do morza i licznych atrakcji turystycznych, wyjątkowy klimat, perspektywy rozwoju zawodowego – te i inne atuty Trójmiasta przyciągają tu coraz więcej mieszkańców i inwestorów.
REKLAMA
REKLAMA