Zamknij
REKLAMA

Nalewki ziołowe Ojca Klimuszki ? w czym tkwi sekret ich działania?

10:03, 16.06.2020 | .

Zioła są stosowane w medycynie naturalnej od wieków. Poleca się je na różne dolegliwości, m.in. bezsenność, choroby serca czy problemy trawienne. Nieustannie ogromnym powodzeniem cieszą się nalewki ziołowe, czyli lecznicze wyciągi roślinne, koncentrujące w sobie to, co najlepsze dla naszego organizmu.

Jeden z najbardziej znanych polskich zielarzy – Ojciec Klimuszko – na problemy zdrowotne polecał nalewki skomponowane z przeróżnych ziół.

Te słynne receptury stosowane są m.in. na:

  • lepsze trawienie,
  • obniżenie poziomu złego cholesterolu,
  • długowieczność,
  • lepszą pamięć i koncentrację,
  • prawidłową pracę: serca, trzustki, wątroby, nerek,
  • wspomagająco w odchudzaniu,
  • koją nerwy i ułatwiają zasypianie.

Nalewka na serce

Jest to nalewka bezalkoholowa, stworzona według receptury Ojca Klimuszko. Tajemnica zdrowego serca, zawarta jest w składzie tej unikalnej nalewki. To wspaniałe źródło życiodajnych substancji, które od wieków stosuje się dla ochronny serca i najważniejszych elementów układu krążenia. Skład i proporcje są tak dobrane, aby być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety w naturalne witaminy i flawonoidy roślinne. Co ważne, jest to produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych. Taką nalewkę zaleca się stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem (jednorazowo 5 ml nalewki).

Nalewka na lepszą pamięć

Jest niezwykle przydatna w stanach zmęczenia i wyczerpania organizmu oraz braku koncentracji. Doskonała zarówno dla osób w starszym wieku jak i młodych, uczących się. Poprawia pamięć i równowagę organizmu, ma również działanie wzmacniające organizm i polepszające zdolności intelektualne. Dzięki działaniu ziół i zawartych w nich antyoksydantów, wzmacnia organizm i pobudza układ nerwowy. Żeń-szeń zwiększa odporność na stres oraz pozytywnie wpływa na kondycję umysłu.

Współczesny trend „powrotu do natury” sprawia, że zainteresowanie ziołami o. Klimuszki jest coraz większe. Sprawdzone receptury oraz ich wiarygodność to największa zaleta. Wypróbujcie i przekonajcie się sami!

Nalewki oraz inne preparaty ziołowe Ojca Klimuszki to także świetny pomysł na prezent. Pełną ofertę znajdziesz na stronie sklepu internetowego.

(mat. we współpr. z Wydawnictwem WDR)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%