Zamknij
REKLAMA

Setne urodziny Jadwigi Kabały!

18:01, 19.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj Burmistrz Miastka Danuta Karaśkiewicz i zastępca kierownika USC w Miastku - Kamila Roszczak - odwiedziły panią Jadwigę Kabałę, która obchodziła swoje setne urodziny. Mieszanka Miastka otrzymała dyplom z życzeniami, kwiaty oraz upominek.

- Była to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości - mówi Danuta Kraśkiewicz, Burmistrz Miastka.

Jadwiga Kabała urodziła się dnia 18 stycznia 1922 roku w Weryniu, znajdującym się obecnie w województwie podkarpackim. W Miastku mieszka od trzydziestego roku życia. W roku 1953 wyszła za mąż za Józefa Kabałę. Ma dwie córki Bożenę i Grażynę, czterech wnuków i 5 prawnuków. Przez kilkanaście lat pracowała w fabryce rękawiczek.

Jubilatce życzymy kolejny lat w zdrowiu, szczęściu i rodzinnej atmosferze. Wszystkiego najlepszego!

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

obserwator obserwator

5 0

Serdeczne gratulacje dla Pani Jadwigi dożyć tak pięknego wieku to bezsprzecznie duże osiągnięcie.Nie ma to jak przyspawać się do czyjegoś sukcesu i mówić płyniemy szczególnie jak się swoich sukcesów nie ma . 20:31, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%