Zamknij
REKLAMA

Sukces Bartosza Nesterowicza. WYGRAŁ stypendium od Energi

10:12, 07.01.2021 | D.R.
Skomentuj
REKLAMA

Bartosz Nestorowicz, absolwent kierunku Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej miasteckiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, osiągnął wielki sukces w VII edycji Konkursu Stypendialnego Energa Operator S.A. Przyznano stypendium na 15 miesięcy w wysokości 2500 zł, praktyki zawodowe oraz półroczny staż w strukturach Energa. O sukcesie poinformował jego były nauczyciel Przemysław Pakuła.

- Miałem przyjemność uczyć Bartka przedmiotów zawodowych od pierwszej klasy technikum. Zawsze wiedziałem, że coś z niego będzie. Od samego początku wykazywał się dość szerokim zakresem wiedzy i umiejętności. Urzeka mnie swoją skromnością. O tym sukcesie dowiedziałem się od jego wujka - mówi Przemysław Pakuła. - Bartek należy do koła naukowego przy Politechnice Koszalińskiej. Jestem zadowolony ze swojego ucznia.

Bartosz Nestorowicz dzięki konkursowi będzie mógł podjąć praktyki w strukturach spółki Energa.

- To był konkurs Energi Operatora SA. Jest on organizowany tylko dla mojego kierunku. Warunkami przystąpienia była przynależność do koła naukowego oraz wszystkie bieżące zaliczenia. Do komisji przystąpiło 5 osób z mojego roku. Musieliśmy zrobić prezentacje na jeden z podanych tematów. Wśród nich były zagadnienia o sieci smartgrid, ładowaniu aut elektrycznych lub technologiach używanych w sieciach energetycznych. Oprócz tematów technicznych był jeden, który dotyczył systemu workforce management, czyli zarządzania siłą roboczą. I właśnie ten ostatni wybrałem - opowiada Nesterowicz. - Prezentacje były omawiane przed komisją. Wśród niej byli przedstawiciele Energii (dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem Sieciowym oraz kierownik Wydziału Zarządzania Personelem) oraz naszej uczelni (profesor Stanisław Duer i dr inż. Konrad Zajkowski z Katedry Energetyki). Każdy z kolegów otrzymał pozytywny wynik komisji. Teraz przez okres 15 miesięcy będziemy otrzymywać stypendium w wysokości 2,5 tys. zł, praktyki zawodowe oraz półroczny staż po zakończeniu studiów, który może owocować w stałe zatrudnienie.

ARTYKUŁ ARCHIWALNY - AKTUALNE INFORMACJE w papierowej Gazecie Miasteckiej

 

(D.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

miastowymiastowy

3 0

Gratuluje i powodzenia 13:20, 07.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiastczankaMiastczanka

0 0

BRAWO 👍🤩 09:36, 14.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%