Zamknij
REKLAMA

PILNIE POSZUKIWANY dyrektor Zespołu Kształcenia i Wychowania w Koczale!

15:38, 11.05.2022 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Gminy Koczała - Grzegorz Pietrzak - ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Kształcenia i Wychowania im. I Armii Wojska Polskiego w Koczale. Stanowisko dyrektora Zespołu może zajmować nauczyciel mianowany lub dyplomowany spełniający określone warunki. Jakie są to warunki? Ile trwa kadencja dyrektora?

-  Kandydat musi posiadać wykształcenie i tytuł zawodowy magistra. Ponadto musi on mieć ukończone studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą. Ważne także, aby posiadał co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela - informują urzędnicy.

Wymagania odnośnie kompetencji dyrektorskich narzucone są odgórnie przez rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej. Stanowisko dyrektora szkoły powierza się na pięć lat szkolnych. Obecny konkurs ma związek właśnie z upływem tego okresu w wybranej placówce. Swoje kandydatury można składać do 26 maja, a nowego dyrektora powinniśmy poznać na początku czerwca. 

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

 

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

oświatabagnooświatabagno

2 0

POSZUKIWANY dyrektor ? .... ale może jakieś inne dane... wzrost, wiek, kolor oczu, znaki szczególne... 🤣 dyrektora szukacie ... - a kto rozsądny dziś idzie do pracy w oświacie? 😭 🔥 😭 ... oświata to dziś najgorszy kawałek chleba - rządzący do tego doprowadzili, odradzam każdemu ktokolwiek by to nie był - trzymajcie się z dala od tego bagna ! 21:49, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mission: ImpossibleMission: Impossible

2 0

Poszukujemy jelenia, ew. masochisty, który lubi się płaszczyć przed roszczeniowymi rodzicami, dostawać po gębie od kuratorium, pracować 24 h na dobę i zadowoli się wypłatą nieco wyższą od najniższej krajowej.
No po prostu bombowa oferta. 😂 00:31, 12.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

terrrrorrrystaaaterrrrorrrystaaa

0 0

bombowa oferta. 😂 🤣🙂🤠👍🤣❤️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 00:22, 14.05.2022


REKLAMA
0%