Zamknij
REKLAMA

Pożar paleciarni w Świerznie! W pobliżu były zbiorniki z paliwem!

10:22, 08.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj informowaliśmy o pożarze budynku gospodarczego w Miastku, dziś do podobnego zdarzenia doszło w Świerznie. Tym razem spłonęła paleciarnia.  Na miejscu pracowały jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG Dretyń, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP Miastko, Ochotnicza Straż Pożarna w Kamnicy, OSP Swierzenko i OSP Słosinko. Raport ze zdarzenia sporządziła także policja. 

[ZT]6298[/ZT]

- Około godziny 4:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze hali warsztatowo-produkcyjnej w Świerznie. Na miejsce zostało skierowane 6 jednostek straży pożarnej. Spaleniu uległa 1/3 budynku, wózek widłowy oraz większość narzędzi warsztatowych. W wyniku pożaru nikt nie został ranny. Strażacy zakończyli działania po godzinie 7:00 - informuje naczelnik wydziału operacyjnego PSP Bytów.

Wszystko wskazuje na to, że pożar wybuchł w wyniku zajęcia się drewna pozostawionego w pobliżu pieca. Właściciel hali wstępnie oszacował straty na około 200 tysięcy złotych. Na szczęście strażakom szybko udało się opanować pożar. 30 metrów od budynku znajdowały się trzy zbiorniki z paliwem. Największy z nich miał aż 9 tysięcy litrów. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%