Zamknij
REKLAMA

GENIUSZ ZBRODNI z Miastka! Unikał miesięcznego więzienia - TERAZ GROZI MU 3 LATA!

09:52, 14.01.2022 | P.K.
Skomentuj KPP Bytów
REKLAMA

Policjanci w Miastku zatrzymali 44-letniego kierującego bmw, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna kierował samochodem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami. Mieszkaniec Miastka odpowie także za naruszenie nietykalności oraz znieważanie interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyzna został już przewieziony do Zakładu Karnego. Za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu, naruszenie nietykalności i znieważenie funkcjonariuszy grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

- We wtorek około godziny 12:00 na ul. Wybickiego funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Miastku zatrzymali kierującego samochodem marki BMW. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Słupsku celem odbycia kary 30 dni pozbawienia wolności. W trakcie czynności 44-latek próbował uciekać z miejsca interwencji oraz wielokrotnie znieważał i naruszał nietykalność funkcjonariuszy - relacjonuje sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Okazało się, że zatrzymanego mieszkańca Miastka obowiązuje sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna odmówił poddania się sprawdzeniu narkotesterem, więc z uwagi na jego zachowanie została pobrana mu krew celem sprawdzenia zawartości środków odurzających. Mężczyzna został już przewieziony do Zakładu Karnego.

Za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu, naruszenie nietykalności i znieważenie funkcjonariuszy grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

jaja

1 2

Geniusz redaktor 🤣 12:10, 14.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%