Zamknij
REKLAMA

ATAK NOŻOWNIKA W MIASTKU. Mężczyzna ranił w brzuch 31-latka!

12:39, 19.04.2022 | P.K.
Skomentuj KPP Bytów
REKLAMA

Policjanci w Miastku otrzymali zgłoszenie o awanturze i bójce, w wyniku której raniony najprawdopodobniej nożem został 31-latek. Mundurowi, na miejscu interwencji zatrzymali nietrzeźwego 72-latka i noc spędził on w policyjnym areszcie. Mężczyzna w organizmie miał prawie promil alkoholu. Wobec zatrzymanego mieszkańca Miastka sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W czwartkową noc około godziny 20.30 dyżurny bytowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w Miastku na ul. Koszalińskiej. Policjanci z Komisariatu Policji w Miastku ustalili, że w trakcie kłótni sąsiedzkiej najprawdopodobniej nożem raniony w brzuch został 31-latek.

- Mundurowi w związku ze zdarzeniem zatrzymali nietrzeźwego 72-latka. Mieszkaniec Miastka noc spędził w policyjnym areszcie i został już przesłuchany. Na miejscu interwencji czynności wykonywali funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej przy udziale technika kryminalistyki - informuje sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Policjanci po zebraniu materiałów wnioskowali do Prokuratora, o wystąpienie z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie dla 72-latka. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował trzymiesięczny areszt dla mężczyzny.

Za usiłowanie zabójstwa grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

barakudabarakuda

1 0

Tak się bawią barakowcy 10:05, 20.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%