Skompletowaliśmy zgłoszenia do naszej zabawy organizowanej wspólnie z miastecką Mrówką. Nagrodą jest podkaszarka żyłkowa Tryton TOB 650. To prezent od sklepu Mrówka Miastko.
Otrzyma ją osoba z największą ilością głosów. Lista kandydatów w galerii zdjęć. Głosować można za pomocą ankiety dostępnej poniżej. Kandydaci są ponumerowani od 1 do 9, zgodnie z opisem zdjęć w galerii. ZOBACZ zgłoszone ogrody klikając w poniższy banner ⇒
Głosowanie trwa do piątku 21 czerwca do godz. 22.00.
KOZIEŁ - zatrudnienie bez konkursu
Dziwne w Miastku jest to ze byli włodarze po zakończeniu swojej "misji" zawsze gdzies z cienia i rękoma innych bombardują wszystko co sie dzieje.. mamy takich dwóch gagadkow i nazwisk raczej nie trzeba pisać.... smutne to i niech sie wszyscy zastanowią jakich burmistrzów wybieramy... na razie wychodzi ze ludzi zawistnych ... jak tak bedzie to tutaj sie nigdy nie poukłada
Hdjsj
20:07, 2025-10-24
KOZIEŁ - zatrudnienie bez konkursu
Może niech były burmistrz lepiej przypomni sobie kto zawalił że Miastko nie jest powiatem.
123
16:01, 2025-10-24
BEZPIECZNA Dworcowa. Spowalniacze, wysepki i znaki
I dobrze! Skończą się wieczorne wyścigi po Dworcowej. Wysepka i progi będą najlepszym uspokajaczem dla tych pożal się Boże mistrzów kierownicy w samochodzie pożyczonym od ojca.
przypadkowy przechod
22:42, 2025-10-23
W Miastku ma powstać kolejny sklep wielkopowierzchniowy
a mnie zmroziła ta wiadomość! wystarczy tyle sklepów co jest. Jak będzie więcej, to już rzadziej będę spotykać nasze piękne mieszkanki, bo nie wiadomo, gdzie będą latać. Tak to se człowiek wyjdzie do jednej lub drugiej Biedronki i zawsze spotka jakąś sąsiadkę, pogada a potem popatrzy jak się nachyla po dynie albo szuka brukselki w mrożonkach. Dlatego uważam, że co za dużo to niezdrowo!
zmrożony
22:25, 2025-10-23