Zamknij
REKLAMA

Świąteczna zabawa ze szkołą w Przytocku - LIST DO ŚW. MIKOŁAJA

12:00, 04.11.2019 | M.W.
Skomentuj

Już wkrótce rozpoczyna się kolejna edycja naszej świątecznej akcji pod tytułem Listy do Św. Mikołaja. Tym razem działamy razem z Niepubliczną Szkołą Podstawową w Przytocku. Wspiera nas ona pod kątem organizacyjnym i to właśnie tam organizowany będzie finał w bardzo świątecznym klimacie. 

Na czym zabawa polega? Jest bardzo prosta. Są dwie kategorie: indywidualna i dla klas szkolnych. W indywidualnej piszecie list do Św. Mikołaja, stworzony w dowolnej formie i wysyłacie na adres Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przytocku (Stowarzyszenie MY DLA WAS, 77-230 Kępice, Przytocko 17). Każdy list musi tam dotrzeć do końca listopada. Nie liczy się data stempla pocztowego, ale realny czas dostarczenia. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do sposobu działania Poczty Polskiej, może list dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkoły w Przytocku (na zdjęciu dyrektor Zdzisław Maciaszek).

Osobna kategoria to listy stworzone przez klasy szkolne. Takie wspólne prace powalczą później o nagrodę, która z pewnością przyda się całej klasie. Co to jest? Ujawnimy w kolejnych wydaniach.

Jeśli chodzi o indywidualne listy, autorzy będą mogli liczyć na spełnienie zawartych w nich marzeń, ale nie można przesadzać, bo Święty Mikołaj spełnia życzenia do wartości maksymalnie 1500 zł. Wszystkie zostaną poddane pod głosowanie w specjalnej galerii założonej w grudniu na Facebooku SP Przytocko. Trzy listy z największą ilością głosów zostaną sfinansowane przez naszych Świętych Mikołajów, w których wcielą się lokalni politycy, przedsiębiorcy i społecznicy. Już teraz zapraszamy do tworzenia mikołajowych listów. W kolejnych tygodniach więcej informacji.

[ALERT]1572818157267[/ALERT]

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

AtyMacAtyMac

6 1

Biedny desperat... Chwyta się wszystkiego 17:59, 07.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NikoNiko

1 0

O Boszeeeee 19:40, 18.11.2019


REKLAMA
© miastko24.pl | Prawa zastrzeżone