Zamknij
REKLAMA

Co masz w garażu? Buba ma spaloną Mazdę MPV

17:04, 07.01.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Nietypowe zgłoszenie do naszej zabawy, w której do wygrania jest m.in. komplet opon, wysłał stowarzyszenie Buba Pomocna dla Zwierząt. To spalona Mazda MPV. Samochód z ciekawą historią. Zgłoszenie zostało przyjęte, bo regulamin nie przewiduje takich ograniczeń.

- Widząc ten konkurs postanowiliśmy z sentymentem zajrzeć do naszego garażu. Mamy tam kawałek motoryzacyjnej historii, miasteckich stowarzyszeń prozwierzęcych. Z niebywałym sentymentem prezentujemy wam oryginalną i prawdopodobnie jedyną w świecie (w takim stanie) kierownicę. Kierownica pochodzi ze spalonego samochodu marki Mazda MPV 1. Ten konkretny model to niezawodny czołg, który służył dwóm miasteckim stowarzyszeniom. W ciągu trzech lat zrobił tysiące kilometrów ratując setki zwierząt. Docierał tam gdzie psia krzywda lała się strumieniem. Docierał tam gdzie kończył się cywilizowany świat - NIE zawiódł! W ubiegłym roku dokonał żywota. Został nam skradziony, po czym oblany benzyną i spalony. Był to akt zemsty za przeprowadzoną interwencję w sprawie psa. Na pamiątkę ostała się nam ta kierownica.... - mówi Radosław Waszkiewicz ze stowarzyszenia Buba. - W razie ewentualnej wygranej w konkursie opony przekazujemy na rzecz osoby, która zajmie drugie miejsce. Po prostu po tamtym zdarzeniu mamy dość nietypowy rozmiar felg.

Zbieranie zgłoszeń trwa do 20 stycznia. Do wygrania m.in. komplet nowych opon do Twojego samochodu!

Zasady są proste. Zgłosić można każdy posiadany przez siebie samochód. Może być to zarówno pojazd z lat 90., jak i najnowsza bryka. Zrób zdjęcie swojej maszynie, opisz ją krótko (dane techniczne, wprowadzone modyfikacje, śmieszne historie) dodaj swoje dane kontaktowe i wyślij do nas na adres e-mail [email protected] lub w wiadomości prywatnej na profilu Facebook - Gazeta Miastecka. 

Zgłoszenia zbieramy do 20 stycznia. Przez ten czas w naszych serwisach internetowych www.ibytow.pl, www.iczluchow.pl i www.miastko24.pl oraz w Gazecie Miasteckiej będziemy dodawać i prezentować zgłoszone pojazdy. Od 24 stycznia ruszy głosowanie. Nie będzie płatnych głosów SMS, a głosowanie za pomocą “lajków” na Facebooku na profilu www.ibytow.pl To właśnie firma z Bytowa jest jednym z głównym partnerów naszej zabawy. Dan-Car oferuje główną nagrodę. To bon o wartości 3000 zł w ich sklepie motoryzacyjnym. Jest w nim zawarty zakup 4 nowych opon dla zdobywcy pierwszego miejsca oraz motoryzacyjne gadżety dla pierwszych sześciu miejsc.

Wspiera nas też Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów “Malinowscy” z Miastka. Oferują bony na usługi warsztatowe, w tym na wymianę oleju, dla pierwszych 3 miejsc. Do tego “peletonu” sponsorów plebiscytu POKAŻ CO MASZ W GARAŻU! dołączają kolejne firmy. To m.in. firma Bondalski z Koszalina.

Zapraszamy do zabawy!

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Buba Buba

2 0

bubek wraca do Miastka haha cienki bolek z niego jak widać , jaki on biedny ojeju żal mi go 22:23, 07.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA