Zamknij
REKLAMA

Jakie imprezy odbędą się latem 2022 w lubelskim?

00.00, 17.07.2022 materiał partnera

Lublin doskonale dba o organizacje wakacyjnego czasu swoich mieszkańców. Harmonogramy ośrodków koncertowych i obiektów kulturalnych pękają w szwach od imprez, które zrzeszają tłumy młodszych i starszych koneserów dobrej zabawy i sztuki. Na co zatem warto wybrać się latem w Lublinie? Które wydarzenia najlepiej zaspokoją nasze potrzeby rozrywkowe?

Sekret Madeleine Collins

Już w najbliższych dniach będziemy mogli zobaczyć seans poruszającej produkcji filmowej w reżyserii Antoine Barraud. Film zostanie odtworzony w Centrum Kultury w Lublinie w dniach 8.-10.07.2022. Historia opowiada o tajemnicach i kłamstwach zatajanych przez bohaterów, ale również ich podróżach. Podwójne życie bohaterów staje się niebezpieczne i nie pozwala im na normalne życie.

Imprezy klubowe i towarzyskie

Lipiec to jeden z najgorętszych miesięcy w roku. Dlaczego więc nie miałoby być gorąco również na parkiecie tanecznym? Już 9 lipca odbędzie się impreza zorganizowana na dachu budynku Riviera Klub Plażowy. Warto zarezerwować sobie miejsce, aby nie ominąć tego wspaniałego wydarzenia. Bilety są dostępne w klubie, a impreza rozpoczyna się od godziny 22:00.

Wszystkich fanów muzyki z okresu rozpoczęcia drugiego tysiąclecia serdecznie zachęcamy do odwiedzenia klubu PLENER Lublin. Klimaty Britney Spears, Katty Perry czy Limp Bizkit zabiorą nas do przeszłości i wyciągną na parkiet nawet najbardziej opornych. Za konsoletą stanie DJ Bezdomny Pies, który zapewni wiele niezapomnianych atrakcji muzycznych. Impreza jest darmowa dla wszystkich zapisanych na listę w Facebookowym wydarzeniu i rozpoczyna się o godzinie 20:00.

Wakacyjny Intensywny Kurs Tanga Argentyńskiego

Wszyscy miłośnicy tańca towarzyskiego będą mogli wykazać się w te wakacje na lublińskich parkietach. Gorące, argentyńskie rytmy, to najlepsze rozwiązanie dla osób, które kochają letnie przygody i chcą zmierzyć się z nowymi doświadczeniami. Kurs będzie odbywał się 2 razy w tygodniu w Centrum Spotkania Kultur. Aby rozpocząć naukę nie trzeba mieć żadnego doświadczenia i umiejętności związanych z tangiem argentyńskim. Instruktorzy prowadzący szkolenie to Monika Piekarz i Adrian Otocki. Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, dobrze jest wcześniej dokonać telefonicznych zapisów. Karnet wejściowy w cenie 230 zł obejmuje 10 lekcji.

Wakacyjne koncerty w Lublinie

22 lipca na scenie klubu PLENER zagości polski raper Kizo, który zyskał sławę w ostatnich latach. Trasa promuje jego najnowszy album zatytułowany „Ostatni Taniec”. Pamiętajmy, że liczba biletów jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z ich zakupem. W Lublinie odbędzie się również cykl koncertów z serii „Letnie brzmienia”, w których usłyszymy najbardziej popularnych artystów ostatnich lat. Wśród wykonawców znajdują się zespół ”Kwiat Jabłoni’, Krzysztof Zalewski, Ralph Kamiński, Sobel, Daria Zawiałow oraz Artur Rojek. Więcej informacji na temat harmonogramów imprez wakacyjnych w Lublinie, dostępnych jest na stronie internetowej https://rytmy.pl/wydarzenia/lublin/.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%