Zamknij
REKLAMA

Piękne dekoracje, które zostaną z Tobą na dekady

20:33, 12.03.2020 | Materiały partnera
Skomentuj

Mało obowiązków jest równie przyjemnych, jak urządzanie własnego mieszkania. Długie lata intensywnych starań, bolesnych wyrzeczeń i oto jest: dom, do którego chce się wracać. Podczas prac wnętrzarskich uwzględnia się nie tylko kwestie użyteczności, poszukując optymalnego rozstawienia poszczególnych elementów w dostępnej przestrzeni. Równie istotne są aspekty estetyczne, wystrój pomieszczeń wywiera silny wpływ na panujący w nich nastrój. W tym segmencie na szczególne zainteresowanie zasługuje beton architektoniczny oraz wykonane z niego płyty.

Nowoczesny design na wyciągnięcie ręki. Eksperci z VHCT podkreślają zalety unikatowego wzornictwa

Wystarczy rzucić okiem na kilka przykładowych realizacji, aby od razu przekonać się o wyjątkowości wzmiankowanych powyżej materiałów. Niebanalny projekt trójwymiarowych paneli od razu przykuwa wzrok, nadając pomieszczeniu wyrazistego charakteru. Co równie interesujące, każdy pokój wykończony płytami z tej samej serii może wyglądać zupełnie inaczej. Wszystko dzięki temu, że beton architektoniczny można układać w bardzo dowolnych konfiguracjach, co stwarza dekoratorom wnętrz mnóstwo fascynujących możliwości. Przedstawiciele producenta takich paneli 3D, firmy VHCT zwracają dodatkowo uwagę na fakt, iż takie panele można zawsze zamówić w kilku różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu doskonale pasują do jaskrawych mebli, a jako tło dla ciemniejszego wyposażenia. Różne odcienie szarości cechuje rzadko spotykana uniwersalność, a trójwymiarowe elementy układają się w niepowtarzalne desenie. Jeżeli ktoś lubi eksperymentować, dostanie nadzwyczaj szerokie pole do popisu.

Wytrzymałość, z którą nic może się równać. Gwarancja na beton architektoniczny trwa nawet 30 lat

Kompozytowa mieszanka cementu i kruszywa ma tę niezaprzeczalną zaletę, że jest bardzo odporna na wszelkie czynniki zewnętrze. Mniej lub bardziej przypadkowe uderzenia w ścianę, rozlane płyny, wystawienie na działanie wilgoci lub ekstremalnie wysokich temperatur... To tylko część hipotetycznych sytuacji, z których betonowe płyty co do zasady wychodzą bez szwanku. Czego nie można powiedzieć choćby o gipsowych dekoracjach, zdecydowanie łatwiej ulegających rozmaitym uszkodzeniom. O trwałości betonu architektonicznego świadczą także przyznawane przez renomowane instytucje znaki jakości oraz certyfikaty. Na przykład wyroby wspominanego wcześniej producenta VHCT mogą się pochwalić atestami Państwowego Zakładu Higieny oraz zgodnością z unijną dyrektywą „Nowego Podejścia”, związaną z bezpieczeństwem użytkowania oraz wpływu na środowisko naturalne. W tym miejscu ważna uwaga: europejskiego oznaczenia CE nie należy mylić z łudząco podobnym znakiem China Export. Drugi symbol, oznaczający że dany towar pochodzi z Państwa Środka, to również CE – z nieco mniejszym odstępem pomiędzy literami i krótszą środkową belką litery „E”.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA