Zamknij
REKLAMA

Jak zarejestrować Koło Gospodyń Wiejskich i otrzymać nawet 5 tys. zł dotacji?

00:01, 03.06.2020 | .

Na mapie Polski w szybkim tempie przybywa kół gospodyń wiejskich. Nic dziwnego, że Panie i Panowie (tak oni też mogą działać w ramach KGW) tak chętnie do nich dołączają, bo korzyści jest naprawdę wiele. Sprawdźcie koniecznie! Jeśli w Waszej wsi jeszcze nie ma koła, to z pewnością przekonamy Was, że warto je założyć.

Zakładamy KGW!

Ile osób może założyć koło? Jak otrzymać dofinansowanie w kwocie nawet 5 tys. zł? Na co przeznaczyć uzyskane środki? Te i wiele innych pytań pojawiają się w głowach osób, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z KGW. Portal KalendarzRolnikow.pl przygotował specjalny poradnik – teraz wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w jednym miejscu!

Kliknij i sprawdź!

Poznaj nasze KGW!

Koła Gospodyń Wiejskich to siła, mądrość i tradycja polskiej wsi. Cieszymy się, że są one współcześnie coraz bardziej popularne i dosłownie przeżywają swój renesans. Na portalu KalendarzRolnikow.pl powstał specjalny cykl artykułów „Poznaj nasze KGW”, w którym koła z całej Polski prezentują swój dorobek, opowiadają o działalności i dzielą się z czytelnikami znakomitymi przepisami kulinarnymi.

Jeśli koła z Twojej okolicy jeszcze nie wzięły w nim udziału, to koniecznie muszą wysłać zgłoszenie. Szczegóły TUTAJ 

(mat. we współpr. z serwisem kalendarzrolnikow.pl)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA