Zamknij
REKLAMA

Pyszna pizza na udany posiłek w Gdańsku

20:06, 04.11.2020 | M.W
Skomentuj

Chyba nie zdradzimy tajemnicy, jeżeli przyznamy, że pizzeria Dominium w galerii Alfa to rzeczywiście jedno z najlepszych miejsc na pizzę w Gdańsku. Nasza pizzeria jest szczególnie chętnie wybierana przez społeczność lokalną, ale co roku odwiedza nas też coraz więcej turystów. Komfortowa lokalizacja, dobry dojazd i zawsze wolne miejsce parkingowe doceniają wszyscy zmotoryzowani, którzy dojeżdżają tu na posiłek i chwilę relaksu. Jednak największym magnesem jest rewelacyjna pizza dostępna w kilku nie zawsze oczywistych wariantach. To dobry wybór zarówno dla tych, którzy chcą przy posiłku czuć się znowu trochę zaskoczeni, jak i tych preferujących bezpieczną i komfortową klasykę.

Magia pszennego ciasta i najlepszych składników 

Warto zauważyć, że dania oparte na placku z pszennego ciasta dynamicznie zyskują popularność już od stuleci. Kolejne rewolucje przemysłowe i coraz dokładniejsze przepisy na wyrabianie idealnego ciasta do pizzy, wraz z postępującą dokładnością w kwestii proporcji składników bazowych powodują, że dynamika wzrostu rynku nadal nie słabnie. Co więcej, ciasto jest coraz lepsze, co jest szczególnie widoczne i odczuwalne podczas konsumpcji w naszym gdańskim lokalu. Prawdopodobnie dlatego pizzeria na pierwszym piętrze w galerii Alfa codziennie jest odwiedzana przez liczne grono stałych bywalców, którzy cały czas podkreślają, że wracają tu z powodu tego pysznego rumianego ciasta. 

Kilka słów w sprawie popularności pizzy w gdańskim środowisku studenckim 

Rosnąca popularność pizzy w Gdańsku nie powinna dziwić. Wartości odżywcze lekkostrawnego ciasta z ulubionymi dodatkami mówią same za siebie. To zdrowa porcja szybko przyswajalnej energii, a jednocześnie zastrzyk mikroelementów i ważnych witamin. Warto mieć świadomość, że współczesne ciasto do pizzy jest wyrabiane z lekkostrawnych mąk pszennych najwyższej jakości, które poleca się osobom na diecie. Nie dziwi więc fakt, że pizza plasuje się na podium w hierarchii pełnowartościowych posiłków wybieranych przez ludzi aktywnych zawodowo, jak i emerytów. 

Pizza, witaminy i mikroelementy 

Niektórych może to dziwić, ale wynik ten znajduje uzasadnienie w danych. Okazuje się bowiem, że ciasto z mąki pszennej to nośnik witamin, takich jak witamina B, witamina C, karoten i witamina E oraz ważnych mikroelementów, w tym żelaza, magnezu, fosforu, wapnia oraz cynku. Może to tłumaczyć fakt, że nasza pizza jest masowo konsumowana także przez studentów z pobliskiego kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Przymorzu i Oliwie. Warto zauważyć, że to grupa społeczna, która codziennie jest narażona na ponadprzeciętny wysiłek intelektualny, a czasem także fizyczny. 

Pizzeria w Gdańsku z usługą ładowania aut elektrycznych 

Warto dodać też, że parking przy gdańskiej pizzerii w galerii Alfa oferuje też usługę ładowania aut elektrycznych. Jak wiadomo, postęp w tej dziedzinie powoduje, że ładowanie akumulatorów do 80% trwa zaledwie chwilę, co cieszy wszystkich fanów ekologicznej motoryzacji. Nie mniej optymistyczne jest to, że chwila ta cały czas w zupełności wystarcza na zamówienie i konsumpcję w spokoju ulubionej pizzy w lokalu Dominium na pierwszym piętrze. Jest to często poruszany temat rozmów, szczególnie wśród fanów kilku kółek, którzy odwiedzają naszą pizzerię w Gdańsku.

\

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%