19-latek ze Szczytna odpowie przed sądem za skatowanie dziewczyny po imprezie z okazji jej 18. urodzin. Akt oskarżenia w sprawie usiłowania zabójstwa wysłała do Sądu Okręgowego w Olsztynie Prokuratura Rejonowa w Szczytnie - podał PAP prokurator Artur Bekulard.
Oskarżony od chwili zatrzymania przebywa w areszcie.
Do pobicia doszło w nocy z soboty na niedzielę z 13 na 14 listopada ubiegłego roku. Oliwia razem z koleżanką zorganizowały imprezę z okazji 18. urodzin w jednej z restauracji pod Szczytnem.
Około godz. 2 nad ranem dziewczyna wezwała taksówkę, bo chciała wrócić do domu. Z nastolatką taksówką jechał jej 19-letni chłopak.
Tuż przed wejściem na posesję swojego domu Oliwia została zaatakowana i skatowana. Mimo, że w domu byli domownicy, nikt nie słyszał co się działo na posesji. Dziewczyna straciła przytomność, a gdy ją odzyskała zdołała dotrzeć do drzwi domu. Tam znalazła ją rodzina.
Wezwano policję i pogotowie. Nastolatka doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki.
Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard mówił PAP po zatrzymaniu chłopaka, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegóły nie są podawane z uwagi na dobro pokrzywdzonej.
Wskazał, że sposób działania był szokujący.
- Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę - mówił wówczas prokurator.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Akcja REZERWAT. RDOŚ chce stworzyć nowe obszary
dramat . jeziora użytkowane od lat nic złego się nie dzieje a ci chorzy eko terroryści chcą wprowadzać zmiany i zakazy . natura się sama obroni . ludzi będzie z każdym rokiem co raz mniej . natura się sama obroni . do 2100 roku populacja polski spadnie o kilkanaście milonów. natura przetrwa człowiek wyginie. chorzy ludzie . jezioro Kiedrowickie nad którym od dziesięcioleci jest lobelia . nic się tam złęgo ie dzieje . jak była tak jest oni chcą rezerwat robić chorzy chorzy.
gang ekologgów
09:00, 2025-10-22
BEZPIECZNA Dworcowa. Spowalniacze, wysepki i znaki
kogoś ostro PO y ebało spowalniacze powinny być karane więzieniem tworzenie przeszkód dla samochodów nienormalni ludzie z tego co wiem dworcowa jest bezpieczna . nie ma tam wypadków a każdy pieszy ma sporo chodnika tak samo rowerzyści . należałoby decydentom dac po jednym kaftanie żeby byli bezpieczni dla siebie i otoczenia.
mati
08:46, 2025-10-22
ZAKAZ łańcuchów: Rewolucja czy porażka?
po pierwsze rejestracja każdego psa w gospodarstwie czy to rolnym czy domowym.Ukrucić wolną amerykankę i będzie spokój.
lolo
15:35, 2025-10-21
Co z dalszym wzrostem wynagrodzeń nauczycieli?
Tytuł artykułu sugeruje ze nauczyciele dostana po raz kolejny podwyżkę - tymczasem obcina się wynagrodzenie dla n-la jeśli klasa jedzie na wycieczkę lub do kina - tytuł jedno a prawda drugie .... ale co się dziwić ? - to tzw. PAP czyli organ propagandy rządowej ..... tfu !😠
kłamcy
15:34, 2025-10-21