Zamknij
REKLAMA

Kępice wspierają miastecki szpital

15:02, 02.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj na stronie Szpitala Miejskiego w Miastku pojawił się apel o wsparcie w postaci wody butelkowanej. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Gmina Kępice wraz z Sołectwem Biesowice i OSP Biesowice postanowiła zaopatrzyć medyków w potrzebny produkt. To nie pierwszy raz, gdy gmina odpowiada na apel szpitala.

- Zwracamy się do Państwa z apelem o wsparcie dla naszych pacjentów. Pilnie potrzebujemy dużej ilości butelkowanej wody. Będziemy wdzięczni za każdą dostarczoną butelkę – apelują medycy ze Szpitala Miejskiego w Miastku.

Pod koniec ubiegłego roku z podobną prośbą zwrócił się słupski szpital. Wówczas mieszkańcy gminy Kępice zebrali potrzebny asortyment, który został przekazany słupskim pacjentom i personelowi. Teraz także postanowili pomóc.

- Właśnie do Miastka dotarł transport z wodą butelkowaną zakupioną przez naszą gminę oraz Sołectwo Biesowice i OSP Biesowice. Chcieliśmy jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi wspomóc pacjentów przebywających w Szpitalu Miejskim w Miastku - relacjonuje gmina Kępice. 

To nie koniec zbiórki! Chętni mogą przynosić wodę butelkowaną do galerii ArtCafe w Kępicach do końca przyszłego tygodnia. Wówczas planowany jest kolejny transport z kępickim wsparciem.

- Bardzo dziękujemy Gminie Kępice. To dla nas bardzo ważny gest.  Przepełnia nas fantastyczne uczucie, które napływa za każdym razem kiedy widzimy, jacy wartościowi ludzie mieszkają blisko nas - odpowiedział szpital.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Taki dobry prezes Taki dobry prezes

1 3

Zal zeby brac tak wielka kasę premie a od innych zebrać butelkowana wodę... 10:34, 03.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

prezesprezes

3 1

a dla kogo żebrają ? dla pacjentów , a gdzie jest Gmina Miastko ? wasza gmina nie robi nic chociaz jest włascicielem tego przybytku , sory ale pacjenci niewinni i trzeba pomóc
20:48, 03.04.2021


REKLAMA
0%