Zamknij
REKLAMA

Co to był za Festyn! Fantastyczna zabawa w Głodowie [FOTOGALERIA]

08:57, 15.06.2022 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

W miniony piątek Koło Gospodyń Wiejskich "Głodowianki" wraz z Radą Sołecką Głodowa i MGOK Miastko zorganizowały wspaniały festyn integracyjny, który przyciągnął sporo mieszkańców. Była muzyka, piękna pogoda i masa atrakcji. Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na doposażenie remontowanej świetlicy wiejskiej. 

- Festyn wypełniony był śmiechem, dobrym jedzeniem i zabawą. KGW Głodowianki serwowały obłędne ciasto i lemoniadę z miętą, która jeszcze wczoraj rosła w ogródku. Nie zabrakło ognistych kiełbasek, swojskiej grochówki, kolorowych kanapek i chlebka ze smalcem. Wszystko oczywiście domowej roboty - relacjonują samorządowcy.

Organizatorzy przygotowali pomysłowe zabawy, do których ustawiały się kolejki. Hitem było przeciąganie liny przez dorosłych i dzieci czy wyścigi w workach. Nie zabrakło także atrakcji sportowych oraz cudownych baniek mydlanych. Na dzieci czekały również stanowiska malowania buziek. 

- Nie sposób pominąć wspaniałych nalewek i soków z bzu, porzeczek, malin, mniszka lekarskiego, które Głogowianki zbierają wspólnie na polach i w lasach w okolicy Głogowa. Osoby zainteresowane wyrobami Głodowianek mogą skontaktować się z Panią Alą Rudnik pod numerem 600-174-943 - dodają organizatorzy.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia. Impreza wzbudziła wiele entuzjazmu zarówno wśród mieszkańców, jak i internautów! 

[FOTORELACJA]195[/FOTORELACJA]

 KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%