Zamknij
REKLAMA

WYNALAZCA z Miastka. Wodne PERPETUM MOBILE Rafała Sztobnickiego

10.44, 30.10.2022 M.W. Aktualizacja: 10.47, 30.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Nigdy nie wiadomo kiedy na swojej drodze spotkasz przyszłego Billa Gatesa albo Elona Muska. Być może mieszka on w Przęsinie pod Miastkiem? Przedsiębiorca Rafał Sztobnicki jest na dobrej drodze, żeby zostać światowej klasy innowatorem, autorem rewolucyjnego wynalazku. Jego pomysł jest bardzo ważny dla całej ludzkości, która już za kilkadziesiąt lat może zmagać się z ogromnymi problemami, jeśli chodzi o dostęp do wody pitnej. Po 20 latach pracy wymyślił coś, co zyskało wielkie uznanie. Jego projekt został określony jako najlepszy w Europie podczas prestiżowej imprezy Inno Wings w Lublinie. Po raz pierwszy w historii tego konkursu jury przyznało nagrodę Excellence za projekt doskonały, czyli lepszy niż najlepszy. 

- Jako firma, której jestem prezesem, zdobyliśmy jedną z najważniejszych, prestiżowych nagród w Europie - przyznaje Sztobnicki.

Jego projekt dotyczy hodowli ryb, ale ma też wpływ na zagospodarowanie zasobów wody pitnej, której niestety na świecie jest coraz mniej, a szczególnie w Polsce, która ma zasoby wodne mniejsze niż Egipt....

SZCZEÓŁY w obszernym reportażu w papierowej Gazecie Miasteckiej z 26.10.2022.

Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%