Zamknij

W Miastku powstanie kilkadziesiąt nowych mieszkań

22:02, 19.03.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

30 nowych mieszkań, 2- i 3-pokojowych powstanie w Miastku przy ul. Wybickiego, na działce w pobliżu paczkomatu. To pierwsza tak duża inwestycja mieszkaniowa od lat. Nie jedyna. Po sąsiedzku, u zbiegu ulicy Sadowej i Morelowej, kolejny deweloper zbuduje dwa 3-piętrowe budynki wielorodzinne pod roboczą nazwą Osiedle Kolorowe. Obie inwestycje rozpoczynają się w tym roku.

W miejscu gdzie była kiedyś stara stodoła, w pobliżu paczkomatu, powstać miał market Dino, ale nie powstanie, bo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie wyraziła zgody na wjazd z drogi krajowej do marketu. Działkę od prywatnej osoby kupiła firma MPG Invest z Lęborka. Zbuduje tam kameralne osiedle z nowoczesnymi architektonicznie 2-piętrowymi budynkami.

- Wszystkie mieszkania na parterze posiadają ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony. Do każdego mieszkania przynależy dedykowane miejsce parkingowe na ogrodzonym i zamkniętym terenie osiedla - zachwala inwestor.

Przy okazji przedstawiciele inwestora zachwalają władze Miastka.

- W Lęborku nie ma tak przyjaznego urzędu jak u Was. Wielki plus dla urzędników z Miastka za przyjazność i gotowość do pomocy w każdym momencie. Pani burmistrz bardzo nam pomogła. Już postanowiliśmy, że szukamy następnych działek, bo widzimy w Miastku potencjał i otwartość na nowe inwestycje. W porównaniu z lęborskim urzędem, miastecki jest zdecydowanie proinwestorski, przyjazny i fachowy - zachwala przedstawicielka firmy MPG Invest.

Nieopodal tej inwestycji, również w tym roku, ma powstać następna. U zbiegu ulicy Sadowej i Morelowej powstaną dwa 3-piętrowe bloki nazwane Osiedlem Kolorowym. Wizualizacja widoczna jest na poniższym zdjęciu.

To jednak nie jedyne nowe inwestycje. Więcej o planach deweloperów w Miastku w najbliższym wydaniu Gazety Miasteckiej.

[ZT]5196[/ZT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

artart

6 4

bajdy bajdy jak ich mało..chcieć to jedno a zrealizować inwestycję to drugie, ale co tam..powodzenia, darmowa reklama dla .. 22:28, 19.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KarolinaKarolina

8 2

Budynek na dwóch pierwszych wizualizacjach wygląda świetnie!W końcu ktoś odważył się zbudować coś na miarę obecnych czasów.Powodzenia! 23:34, 19.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz