Zamknij

Ciastkarnia pod młotek. Gmina sprzedaje nieruchomości

20:32, 24.03.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Miastko wystawia na sprzedaż dwa atrakcyjne lokale. Pierwszy to dawna ciastkarnia, wraz z zapleczem, gdzie funkcjonowała kiedyś piekarnia przy ul. Armii Krajowej. Następny lokal znajduje się na ulicy Wielkopolskiej w budynku nazywanym przychodnią. To ciąg dalszy wielkiej wyprzedaży nieruchomości w gminie Miastko. 

Lokal na ulicy Armii Krajowej w budynku nr 36 ma 6 pomieszczeń o łącznej powierzchni 83 m. kw. wraz z udziałem wspólnym we własności gruntu. Cena wywoławcza to 123 000 zł. Przetarg odbędzie się 5 maja. Dokładne warunki opisane są na stronie internetowej miasteckiego ratusza.

Cena wywoławcza o 1000 zł większa, czyli 124 000 zł, dotyczy lokalu w budynku na ulicy Wielkopolskiej 6 o powierzchni 72 m. kw. To lokal na pierwszym piętrze. Przetarg zaplanowano na 30 kwietnia. Szczegółowe warunki również są opisane na stronie urzędu miejskiego. 

Więcej o wielkiej wyprzedaży gminnych nieruchomości, w tym o planowanej budowie marketu Dino w zupełnie nowej lokalizacji, w Gazecie Miasteckiej 31.03.

Portal

miastko24.pl

Napisał o tym

pierwszy

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz