Zamknij
REKLAMA

Policjanci brali udział w pikniku rodzinnym na strzelnicy w Miastku

12.33, 22.08.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę policjanci z bytowskiej komendy wzięli udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym na terenie strzelnicy w Miastku. Dzielnicowi opowiadali o swojej codziennej służbie oraz zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi. Najmłodsi od mundurowych mogli dowiedzieć się o zasadach bezpieczeństwa w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Policjanci promowali również kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu plastyczno-filmowego „Artystyczny przeWODNIK".

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie w niedzielę uczestniczyli w pikniku rodzinnym na strzelnicy PZŁ w Miastku. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku.

W trakcie pikniku dzielnicowi z Komisariatu Policji w Miastku: aspirant sztabowy Aleksander Sztobnicki oraz sierżant sztabowy Adam Hasulak opowiadali o swojej codziennej służbie oraz zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi. Aby rozpocząć swoją karierę w Policji, należy wypełnić wszystkie wymagane dokumenty i dostarczyć je do komendy w Bytowie.

Najmłodsi oprócz zdobycia wiedzy o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, mogli również z bliska zobaczyć policyjny radiowóz oraz broń, jak również spróbować swych sił w pokonaniu toru przeszkód z ubranymi „alkogoglami”. Była to też doskonała okazja do poznania tajników pracy technika kryminalistyki z Komisariatu Policji w Miastku. Mundurowi zachęcali także dzieci i młodzież do udziału w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym „Artystyczny przeWODNIK". To już kolejna edycja tego konkursu, który powstał w ramach letniej edycji akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%