Zamknij
REKLAMA

Jubileuszowy koncert chóru Oberih. MUSISZ tam być!

00:12, 23.10.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

W ten weekend, w sobotę kulturalna stolica gminy Miastko to Szkoła Podstawowa nr 3. Od godz. 15.00 rozpocznie się tam jubileuszowy koncert miasteckiego chóru Oberih, z okazji 10-lecia tej formacji muzycznej. Podczas występu będzie można nabyć ich jubileuszową płytę.  

Wystąpią też inne lokalne zespoły, m.in. zespół dziecięcy z Bytowa, zespół “Karpaty” ze Świeszyna, “Wyszywanka” ze Słupska i chór “Werchowyna” z Białego Boru.

- Chętnych prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy na profilu  Centrum Kultury Ukraińskiej w Miastku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki i dezynfekcji rąk oraz wypełnieniu oświadczenia epidemiologicznego. Liczba miejsc ograniczona, zgodnie z wymogami sanitarnymi - mówi Sławomir Czomko, współorganizator wydarzenia, członek chóru Oberih. - Niestety, w związku z w/w wymogami zmuszeni jesteśmy zrezygnować z ciasta. Wszystko inne pozostaje.

Są to m.in. stoiska z wyrobami rękodzielniczymi. Warto dodać, że chór powstał 18 listopada 2010 roku. Koncert jubileuszowy odbywa się z rocznym opóźnieniem, z powodu pandemii koronawirusa.

RELACJA z koncertu 27.10. w Gazecie Miasteckiej. 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%