Zamknij
REKLAMA

Śmiertelny wypadek na niemieckiej drodze. W obu autach Polacy

21:56, 13.04.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

9 osób rannych oraz 2 śmiertelnie. Taki jest bilans tragicznego wypadku, który wydarzył się pod koniec marca w Niemczech. Zderzyły się dwa samochody. W obu jechali Polacy. Do tragedii doszło na drodze krajowej nr 205, w pobliżu miejscowości Neumünster w Szlezwiku-Holsztynie. Jednym z poszkodowanych jest młody mieszkaniec naszego regionu, który kierował busem. Nieprawdą jest, że jest sprawcą wypadku, co podawaliśmy w pierwszych publikacjach w gazecie, za co rodzinę przepraszamy. 

- Około godziny 2:00 w nocy minivan Ford Galaxy, nadjeżdżający od strony Bad Segeberg, z 6 osobami na pokładzie, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym busem, w którym siedziało 5 osób. Z powodu ogromnej siły uderzenia minivan został całkowicie zniszczony, a blok jego silnika wyrywany. Bus przewrócił się obok - relacjonują niemieckie media. 

Na ratowników, którzy dotarli na miejsce, czekał straszny widok. Spośród 11 pasażerów obu samochodów, 9 odniosło poważne obrażenia. Nie udało się uratować kierowcy i jednego z pasażerów minivana. Według policji 3 spośród 9 rannych znajduje się w stanie zagrażającym życiu. Służby ratunkowe rozdysponowały poszkodowanych do okolicznych szpitali. 

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, busem, w którego uderzył czołowo minivan, kierował młody mieszkaniec naszego regionu. Drugim samochodem również jechali Polacy, wracający prawdopodobnie z pracy do domu w Polsce. Prawdopodobny sprawca wypadku, 40-latek który zjechał na przeciwny pas ruchu, zginął na miejscu. Podobnie jak pasażer tego minivana.

Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia niemiecka policja. Wiadomo, że kierowca busa z naszego regionu wyszedł już ze szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JaJa

4 3

Nie pierwszy raz publikujecie coś nieprawdziwego.teraz przepraszacie rodzinę.?
Przynajmniej przyznaliście się do błędu.
A co z innymi artykułami kiedy pisaliście nieprawdę?
Żenada gazeta 19:56, 14.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dawid pDawid p

0 0

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodziny osób zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
20:26, 17.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%