Zamknij

Dodaj komentarz

Śmiertelny wypadek na niemieckiej drodze. W obu autach Polacy

M.W. 21:56, 13.04.2021 Aktualizacja: 06:39, 14.10.2025
2

9 osób rannych oraz 2 śmiertelnie. Taki jest bilans tragicznego wypadku, który wydarzył się pod koniec marca w Niemczech. Zderzyły się dwa samochody. W obu jechali Polacy. Do tragedii doszło na drodze krajowej nr 205, w pobliżu miejscowości Neumünster w Szlezwiku-Holsztynie. Jednym z poszkodowanych jest młody mieszkaniec naszego regionu, który kierował busem. Nieprawdą jest, że jest sprawcą wypadku, co podawaliśmy w pierwszych publikacjach w gazecie, za co rodzinę przepraszamy. 

- Około godziny 2:00 w nocy minivan Ford Galaxy, nadjeżdżający od strony Bad Segeberg, z 6 osobami na pokładzie, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym busem, w którym siedziało 5 osób. Z powodu ogromnej siły uderzenia minivan został całkowicie zniszczony, a blok jego silnika wyrywany. Bus przewrócił się obok - relacjonują niemieckie media. 

Na ratowników, którzy dotarli na miejsce, czekał straszny widok. Spośród 11 pasażerów obu samochodów, 9 odniosło poważne obrażenia. Nie udało się uratować kierowcy i jednego z pasażerów minivana. Według policji 3 spośród 9 rannych znajduje się w stanie zagrażającym życiu. Służby ratunkowe rozdysponowały poszkodowanych do okolicznych szpitali. 

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, busem, w którego uderzył czołowo minivan, kierował młody mieszkaniec naszego regionu. Drugim samochodem również jechali Polacy, wracający prawdopodobnie z pracy do domu w Polsce. Prawdopodobny sprawca wypadku, 40-latek który zjechał na przeciwny pas ruchu, zginął na miejscu. Podobnie jak pasażer tego minivana.

Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia niemiecka policja. Wiadomo, że kierowca busa z naszego regionu wyszedł już ze szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

JaJa

6 3

Nie pierwszy raz publikujecie coś nieprawdziwego.teraz przepraszacie rodzinę.?
Przynajmniej przyznaliście się do błędu.
A co z innymi artykułami kiedy pisaliście nieprawdę?
Żenada gazeta

19:56, 14.04.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dawid pDawid p

1 1

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodziny osób zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

20:26, 17.04.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

KULA SIERŚCI. Skrajnie zaniedbany mastif tybetański

Utracony dopły krwi do uszu? Nie ma takich powikłań nawet w zaawansowanych stanach narastającego wlosa lub siersci.

Andrij

19:30, 2025-10-12

KULA SIERŚCI. Skrajnie zaniedbany mastif tybetański

Moim zdaniem to powinna odrazu zgłosić nie wydawać wlascielowi zwierzaka tylko odrazu zgłosić znęcanie się nad psem a nie nagrywać jeszcze z tego filmiki.

Aneczka

16:02, 2025-10-12

KONIEC porodów w Miastku. Oddział został zamknięty

Jeśli pracownicy w firmie nie zarobią na wypłaty to raczej pracodawcą nie przeleje na konto pieniążków. Szpital działa na takiej zasadzie, że fundusz ochrony zdrowia przelewa na konto szpitala pieniążki za wykonane leczenie (usługi medyczne). W tym szpitalu co chwilę słyszymy, że oddział zamknięty zawiesił chwilowo działalność i nie przyjmuje się chorych. Nie słyszałem aby kogoś zwolnili a wszyscy otrzymywali wynagrodzenia mimo tego, że oddział nie funkcjonował. Taki cyrki to mało powiedziane. Wynagrodzenie za nic nierobienie. Andrzejku czy ktoś pod kogo się podszywasz chcesz wypłatę trzeba pracować . W tym wypadku trzeba przyjmować pacjentów i ich leczyć. Szpitala jako placówki medycznej już nie ma, ale jest dług szpitala, który gmina , my mieszkańcy spłacimy a to ok 50 mln zł Gmina już więcej nie dorzuci kasiorki bo ten szpital i miastecka oświata to studnia bez dna

Gość

17:14, 2025-10-08

WALKA o Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Miastku

Miastko nie jest dla mnie tylko punktem na mapie - to ludzie, zwierzęta i życie codzienne. Przeniesienie kolejnej instytucji wpłynie niekorzystnie na rozwój gminy. Z tego co pamiętam, Miastko zawsze miało lekarzy napływowych. Dlaczego się tu osiedlali? Bo gmina dawała im wsparcie w postaci mieszkania, a to bardzo dużo dla młodego lekarza weterynarii, który kokosów nie zarabia. Decyzje radnych powiatowych mają ogromne znaczenie dla przyszłości miasta i jego mieszkańców. Mają bezpośredni wpływ na to, czy mieszkańcy będą mieli odpowiednie warunki do życia i pracy. Na to ,że hodowcy.z czasem zaczną kalkulować koszty, czy aby opłaca się ściągnąć lekarza z Bytowa, czy po prostu dać sobie spokój z całą hodowlą. W jedności siła, a nie we wzajemnym przerzucaniu się radnych argumentacją z przeszłości. Liczy się tu i teraz.

Gacek

11:49, 2025-10-07

0%