Zamknij
REKLAMA

Jedyny taki Trabant pickup! A Ty co masz w garażu?

16:59, 08.01.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Grzegorz Mazur z Polanowa zgłosił do naszej zabawy POKAŻ CO MASZ W GARAŻU nietypowego Trabanta 601. To wyjątkowy pojazd, bo w wersji pickup.

- Chciałbym zaprezentować mojego wyjątkowego Trabanta 601. Myślę, że to jedyny taki Trabant w okolicy, a być może nawet jedyny taki w Polsce! Autko z rocznika 1988 r. Rok młodszy ode mnie, oczywiście bezwypadkowy i oryginalny! Pojemność 600 cm3, moc 17 KW, czyli nieco ponad 23 KM. Jest to egzemplarz dwuosobowy, ale śmiało zmieści co najmniej pięć osób na tylnej loży. Oczywiście żartuję - uśmiecha się Grzegorz Mazur.

Zbieranie zgłoszeń trwa do 20 stycznia. Do wygrania m.in. komplet nowych opon do Twojego samochodu!

Zasady są proste. Zgłosić można każdy posiadany przez siebie samochód. Może być to zarówno pojazd z lat 90., jak i najnowsza bryka. Zrób zdjęcie swojej maszynie, opisz ją krótko (dane techniczne, wprowadzone modyfikacje, śmieszne historie) dodaj swoje dane kontaktowe i wyślij do nas na adres e-mail [email protected] lub w wiadomości prywatnej na profilu Facebook - Gazeta Miastecka. 

Zgłoszenia zbieramy do 20 stycznia. Przez ten czas w naszych serwisach internetowych www.ibytow.pl, www.iczluchow.pl i www.miastko24.pl oraz w Gazecie Miasteckiej będziemy dodawać i prezentować zgłoszone pojazdy. Od 24 stycznia ruszy głosowanie. Nie będzie płatnych głosów SMS, a głosowanie za pomocą “lajków” na Facebooku na profilu www.ibytow.pl To właśnie firma z Bytowa jest jednym z głównym partnerów naszej zabawy. Dan-Car oferuje główną nagrodę. To bon o wartości 3000 zł w ich sklepie motoryzacyjnym. Jest w nim zawarty zakup 4 nowych opon dla zdobywcy pierwszego miejsca oraz motoryzacyjne gadżety dla pierwszych sześciu miejsc.

Wspiera nas też Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów “Malinowscy” z Miastka. Oferują bony na usługi warsztatowe, w tym na wymianę oleju, dla pierwszych 3 miejsc. Do tego “peletonu” sponsorów plebiscytu POKAŻ CO MASZ W GARAŻU! dołączają kolejne firmy. To m.in. firma Bondalski z Koszalina.

Zapraszamy do zabawy!

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA