Zamknij
REKLAMA

Niepokojące wyniki badań profilaktycznych miasteckiego szpitala. Władze podejmują działania.

13:29, 06.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Pod koniec sierpnia Szpital Miejski w Miastku zorganizował przy Szkole Podstawowej nr 3 imprezę "Dwa kroki do zdrowia" mającą na celu popularyzowanie profilaktyki i zdrowego trybu życia. W trakcie wydarzenia zespół szpitalny przeprowadził bezpłatne badania USG piersi. Skorzystało z nich 61 kobiet. Aż u 20% z nich wykryto zmiany wymagające dalszej diagnostyki. Szpital zdecydował się na podjęcie odpowiednich kroków, aby pomoc onkologiczna była jeszcze skuteczniejsza. 

- Po pierwsze zobowiązujemy się do znacznie szybszego niż planowaliśmy otwarcia naszej Poradni Onkologicznej. Dołożymy wszelkich starań, aby mogła ruszyć już na początku grudnia. Po drugie przeprowadzimy kolejną akcję dotyczącą problematyki nowotworowej. Z pewnością zorganizujemy badania także dla mężczyzn - informują władze szpitala.

Lekarze podkreślają także, że las i woda nie wyleczą nas z ciężkich chorób. Tylko regularna profilaktyka i konwencjonalnie leczenie może przynieść konkretne efekty. Wszystkie osoby u których wykryto niepokojące zmiany podczas ostatniej serii badań, otrzymały co najmniej skierowanie na poszerzoną diagnostykę.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MbappeMbappe

3 1

A gdzie wy k**wa byliście jak więziono ludzi miesiącami w domu pod pozorem pseudo zarazy? 12:27, 07.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%