Były burmistrz Roman Ramion, a obecnie wicestarosta bytowski, po odwołaniu burmistrz Danuty Karaśkiewicz w drodze referendum chce wystartować w wyborach na burmistrza Miastka. Taka informacja pojawiła się w przestrzeni publicznej, więc trafiliśmy do głównego zainteresowanego. Były burmistrz zapewnia, że drugi raz nie chce “wejść do tej samej rzeki”.
- Jakbym chciał startować, to zrobiłbym to 4 lata temu. W tej chwili absolutnie nie biorę takiego rozwiązania pod uwagę, a nawet absolutnie je wykluczam - zastrzega Ramion.
Zaznacza on, że trzyma się swoich postanowień i nie chce pouczać ani recenzować następców.
- Nie zamierzam wchodzić w politykę gminną w ogóle, bo mój czas w tej polityce uznaję za zamknięty i zakończony - zastrzega Ramion.
ARTYKUŁ ARCHIWALNY - AKTUALNE INFORMACJE w papierowej Gazecie Miasteckiej
Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF! Tylko dla subskrybentów premierowe reportaże wideo i pełne wersje tekstów, niedostępne na portalu www.miastko24.pl!

Użytkownik21:27, 16.04.2022
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Ja12:54, 17.04.2022
Jaka gazeta taki portal
Rodowianka06:51, 19.04.2022
I całe szczęście !!!
olo11:22, 21.04.2022
NIE WCHODZI SIĘ DWA RAZY DO TEJ SAMEJ RZEKI !!! ... chcecie zmian i głosujecie na tych którzy już byli ? - co mogli to już zrobili - czas na zmiany ?
Brono12:19, 21.04.2022
Takim lewym juz dziekujemy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu miastko24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wielka fabryka jaj pod Miastkiem. 400 milionów
Ja tu czegoś nie rozumiem ..... inwestor chce postawić kurniki na wiosce !!! WIOSCE !!! I wielke halo i problem a pytanie jest jedno zasadnicze ... a gdzie jak nie na wiosce maja byc stawiane kurniki ???? Wszyscy płaczą od lat ze pracy nie ma ze nic w Miastku nie ma a co ma byc jak tu zawsze sie znajdzie grupa popaprańców którym nigdy nie nie pasuje ... Miastko wiatraków nie chciało.... a w Białym Borze są mają sie dobrze i wpływy z podatków są .... w Miastku to tylko narzekanie i wszystko na nie a pozniej płacz i lament i co 3 lata burmistrzów chca zmieniac.... a prawda taka ze to co sie dzieje to w dużej mierze wina społeczeństwa... bo kazdy by chciał wiele ale broń boże obok siebie... i z tego co widze to mieszkańcy Kamnicy nie sa jednoznacznie na nie .... inne większe ryby przypuszczają atak bo chca miec monopol ... wstyd
Hsjsbshs
22:45, 2026-06-12
Wielka fabryka jaj pod Miastkiem. 400 milionów
A ja proponuję zrobić w okolicach Miastka rezerwat przyrody, wtedy nikt nie będzie chciał budować fermy czy zakładu pracy, proponuję pozamykać wszystkie zakłady pracy a nowych nie otwierać, zapraszam do Niemiec na szparagi jak ktoś chce zarobić i żyć, a podatki do gminy? przecież państwo da.
Mistrz40
22:21, 2026-06-12
Miastko będzie miało aż 14 połączeń dziennie do Słupska
Autobus z ponad 50 miejscami gdzie najwyższej na całej trasie jedzie dziesięć osób
Nikt
11:48, 2026-06-12
Miastko będzie miało aż 14 połączeń dziennie do Słupska
Pytanie brzmi ile będzie kosztował przejazd , jeśli nadal ma kosztować około 30 zł w jedną stronę to bardziej się opłaca jechać Autem , skorzystają osoby bez samochodu
Pawel P
11:17, 2026-06-12