Renata Kiempa jest absolwentką Collegium Humanum, szkoły nazywanej kuźnią kadr PiS. Na zdjęciu z rzecznikiem rządu Piotrem Mullerem
Już myślał, żeby zagłosować na komisarz Renatę Kiempę w wyborach, ale zmienił zdanie, gdy w jej ulotce przeczytał, że jest absolwentką uczelni nazywanej “Collegium Tumanum”.
To szkoła wyższa, której działalność została nagłośniona przez tygodnik Newsweek. Okazało się, że przedstawiciele tzw. elity, związanej z Prawem i Sprawiedliwością, kształcili się tam w szybkim tempie, aby uzyskać wykształcenie, potrzebne np. do objęcia stanowisk w państwowych spółkach. Dyplom MBA, czyli Master of Business Administration, można tam było zdobyć podobno w kilka miesięcy. Komisarz Renata Kiempa jest absolwentką tej szkoły.
- Zacząłem już myśleć, żeby zagłosować na Renatę Kiempę, bo jest osobą z zewnątrz. Sądziłem, że może zrobi porządek, ale wpadła mi w ręce jej ulotka wyborcza, w której pochwaliła się, że jest absolwentką tej słynnej szkoły, “Collegium Tumanum”. To ta słynna uczelnia, którą kończył np. europoseł Czarnecki - informuje przedsiębiorca z Miastka.
Prawidłowa nazwa uczelni to oczywiście Collegium Humanum...
WIĘCEJ na ten temat, odpowiedź komisarz Kiempy, ale też inne doniesienia, m.in. dotyczące rzekomych wyroków obciążających Witolda Zajsta i chorwackim “majątku” Renaty Kiempy w Gazety Miasteckiej od środy 13.07. Oprócz tego oczywiście wiele innych ciekawych tematów.
[ZT]7988[/ZT]
Subskrybenci już otrzymali najnowsze wydanie! Jak dołączyć do tego grona? Działa to podobnie jak Netflix. Możesz też kupić e-wydanie. KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!
Tylko aktywni subskrybenci otrzymują najnowsze wydanie dzień przed dystrybucją w sklepach, bezpośrednio na adres e-mail połączony z kontem na Facebooku. Zamówienie realizowane jest w czasie ok. 12 godzin.

BESTIALSTWO. Ktoś celowo porzucił szczeniaki?
jeżeli macie tak wielką emptaię do zwierząt , to dla czego nie pomagacie ludziom którzy potrzebują pomocy , a tych nie brakuje, bo nie ma z tego pieniędzy ? Bezdomne psy się usypia aby nie musiały żyć całe życie w schroniisku w klatce, mówię o już dorosłych psach ,oczywiscie w tym przypadku może je ktoś przygarnie bo to małe pieski ,
ten teges
15:19, 2026-02-03
BESTIALSTWO. Ktoś celowo porzucił szczeniaki?
Czy ktoś ma telefon do tej drugiej fundacji ? Cały czas podają numer konta i bliczek do wpłacania kasy ale żeby do nich zadzwonić to ciężko?
uszy
11:52, 2026-02-03
WYWIAD. Radny Zagaja OSTRZEGA: Miastko TONIE!
Czy to jest prawda, że radny Dariusz Zagaja zajmuje teren gminny?
mieszkaniec
18:26, 2026-02-02
Mercedes W OGNIU. Tesla uszkodzona
KARMA
KARMA
14:42, 2026-02-02