Zamknij
REKLAMA

KRZYKI na ul. Wybickiego. Przeszkadza im lamentująca staruszka

12:45, 06.01.2020 | M.W.
Skomentuj

Nowa Gazeta Miastecka od siódmego stycznia tradycyjnie w punktach sprzedaży. W najnowszym wydaniu między innymi sąsiedzki konflikt na ulicy Wybickiego. Mieszkańcom przeszkadza lamentująca staruszka. Kobieta woła syna Mirka. Wróć mama umiera.

I tak prawie codziennie. Nawet o godzinie czwartej nad ranem. Mirek Janecki odpowiada atakiem na sąsiadów i członków rodziny. Podobno chcą mu zabrać mieszkanie mamy. Obszerny reportaż na ten temat w Gazecie Miasteckiej od siódmego stycznia.

Przeczytacie też o złej kobiecie z Kępic. Grzegorz Skrzypek jest zbulwersowany, bo proponowała seks już na pierwszej randce.

Kolejny atak Beaty Wąs na jej teściową. Wbija szpilę burmistrz Danucie Karaśkiewicz.

A radny Witold Zajst złamał prawo i nawet przyznał się do winy.

To jednak nie wszystko. Na czterdziestu stronach jak zwykle mnóstwo ciekawych spraw. Między innymi rak, miłość i nowotworowa wojna z sąsiadem. W roli głównej małżeństwo Opis.

Piszemy też o gwałcie w Grabowie. Sprawca to mieszkaniec Koczały!

Więcej ciekawych, użytecznych i bulwersujących spraw w najnowszej Gazecie Miasteckiej. Zapraszamy.

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (6)

Jestem z MiastkaJestem z Miastka

7 0

Odkąd na Wybickiego 7 zamieszkała Pewna Pani-jest ciągły zamęt i zamieszanie. Wszystko jej przeszkadza- a to śmietnik, który stał tam chyba z 50 lat, a to brak ludzi, którzy dbaliby o porządek przed jej klatką itp., itd. A teraz przyczepiła się baba staruszki ze swojej klatki. A co ma facet zrobić za te marne 1700zł jej emerytury? Kogo opłacić, skoro utrzymanie mieszkania, koszty leków, jedzenia pewnie pożerają całą tą kwotę? Nie znam szczegółów ale wydaje mi się, że opieka nad starymi ludźmi to nie jest łatwy kawałek chleba-wiedzą coś o tym na pewno tylko ci, którzy sami mają w domu taką sytuację. Uważam, że jest to sytuacja patowa. Facet musi pracować, nie stać go na wynajęcie całodziennej opieki a matka woła go przez okno. A może Wiecznie Niezadowolona Kobieta, w ramach dobrosąsiedzkiej pomocy, zaszłaby czasem do staruszki, zamiast drzeć się na całą ulicę na jej syna? Zaznaczam, że Pani ta też jest osobą, której niedaleko do słusznego wieku starych ludzi. I co będzie wtedy? Jak Pani będzie miała jakieś krzyczące fanaberie, to sąsiedzi też będą robili alarm na całe Miastko? Mi tam Pani J absolutnie nie przeszkadza. Krzyczy? Bo pewnie coś sobie wyobraża. Bardziej denerwują mnie Wiecznie Pyskujące na Wszystko Baby.
A jeśli chodzi o źle zapakowane auto radnego Z to jestem oburzony jego postawą. Niby przeprasza ale tak naprawdę to tonem pouczjącego mędrca namawia Fotografa do ujawnienia SIĘ-BO ON I TAK WIE, KTO TO JEST!!! Podkreślanie tego faktu, proponowanie upominku jest porażającym i jakże typowym dla naszego radnego przykładem buty i braku samokrytycyzmu. Niby przeprasza ale ogólnie to śmieje się z tego naiwniaka, który miał czelność sfotografować łamanie przepisów drogowych przez naszego radnego. Wstyd mi, że mamy takich nadętych i bezkrytycznych w stosunku do własnej osoby radnych! Powinien Pan dostać solidny mandat! I powinien Pan przestać traktować nas jak mało rozgarnięty motłoch! Ale, ale-może rzeczywiście nie potrafimy w Miastku wznieść się na wyżyny Pańskiego osobliwego poczucia humoru?! A- i jeszcze coś- uczestniczył Pan w momencie łamania Prawa o Ruchu Drogowym--we mszy? A to gratuluję dwuwymiarowości swoich postaw! 21:04, 07.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dymitridymitri

0 0

buahaha 13:52, 08.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dymitridymitri

0 0

19:01, 08.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ckmckm

0 0

*%#)!& 01:52, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ckmckm

0 0

p o *%#)!& a ł o 01:52, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ckmckm

0 0

p o jj ee bb aa łł oo 01:53, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA