Zamknij
REKLAMA

Kobylnica. Pociąg POTRĄCIŁ 29-latkę! Pasażerowie skarżą się na PKP!

15.07, 20.01.2023 D.W. Aktualizacja: 22.33, 20.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiejszego poranka (20 stycznia) koło godziny 7:00 funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem pieszej i pociągu w rejonie przejazdu kolejowego w Kobylnicy przy ul. Witosa. Na miejsce od razu pojechali policjanci, którzy ustalili, że 29-letnia kobieta została potrącona przez jadący od strony Szczecina pociąg. 29-latka z obrażeniami nogi została przewieziona na SOR, gdzie znajduje się pod opieką lekarską.

- Funkcjonariusze na miejscu tego zdarzenia wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, na podstawie których będą ustalać jego dokładne okoliczności. Na czas prowadzonych przez policjantów czynności ruch kolejowy w tym miejscu był wstrzymany - relacjonuje st.sierż. Amadeusz Galus.

Zaraz po zdarzeniu w sieci pojawiły się krytyczne komentarze na temat PKP. Internauci twierdzili, że przedstawiciele kolei kazali pasażerom pieszo dojść do najbliższej stacji kolejowej. Postanowiliśmy zapytać o to przedstawiciela zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych. 

- Z informacji, które udało nam się pozyskać, wynika, że podróżni tego składu czekali na wznowienie ruchu w pociągu - nie byli wypuszczani na zewnątrz. Po zakończeniu prac skład ruszył w dalszą drogę. Informację tę sprawdziliśmy u przewoźnika. W związku ze zdarzeniem ruch na linii był zablokowany przez ok. dwie godziny - komentuje Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP. 

Nieznane są przyczyny potrącenia 29-letniej kobiety przez pociąg. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogła być to próba samobójcza.

KLIKNIJ przycisk SUBSKRYBUJ na stronie głównej FB i otrzymuj e-mailem Gazetę Miastecką w wersji PDF!

 

(D.W.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

dobrodziejdobrodziej

0 0

dziennikarze jak pociag moze potracic pieszego opamietajcie sie co skrecil z szyn czy kobieta wlazla na szyny czy stanela za blisko szyn 18:00, 22.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%