Zamknij
REKLAMA

Łączy nas futbol. Rozgrywki oldbojów na stadionie Startu Miastko

11:15, 29.09.2020 | D.R
Skomentuj
REKLAMA

Już po raz dziesiąty na stadionie piłkarskim w Miastku działacze stowarzyszenia Nasza Mała Ojczyzna z prezesem Andrzejem Kwiatkowskim zorganizowali turniej oldbojów. Wzięły w nim udział cztery drużyny.

Piątkowy turniej zwyciężył skład Ev Volta Team z Miastka, kolejne miejsca przypadły drużynom Ex Pro oldboje, Pro-Tex Stacji Paliw i Nadleśnictwu Dretyń. - Tego typu turnieje są bardzo potrzebne i ciekawe. Starsi zawodnicy spotykają się i trenują na Orlikach, a co jakiś czas biorą udział w rozgrywkach drużynowych oldbojów. Tym razem z powodu wprowadzenia czerwonej strefy związanej z pandemią koronawirusa turniej był kameralny i bez udziału kibiców - komentuje Marek Milewski, jeden z sędziów rozgrywek. - W ubiegłym roku na naszym stadionie zorganizowano duży turniej z zespołami z gminy Koczała. Wzięło w nim udział aż 10 drużyn. Myślę, że za rok uda się to powtórzyć – dodaje.

Wraz z Markiem Milewskim mecze sędziował Józef Dąbrowski z Koszalina. Najlepszym bramkarzem turnieju został Zbyszek Topka z ExPro oldboje, a najlepszym zawodnikiem Mateusz Felke.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych podczas rozgrywek panowała świetna i koleżeńska atmosfera. Turniej wsparł Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miastku. 

 

(D.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%